Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Lovci bobrůRevizorChlapi sobě

Program - Léto 2024

Čtvrtek 13. 6.

Patrik Hartl

Vysavač

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Pátek 14. 6.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30
Peter Quilter

Judy
PREMIÉRA

Letní scéna Vyšehrad
19:30

Sobota 15. 6.

Ondřej Sokol

CELEBRITY

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Neděle 16. 6.

Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
19:30

Pondělí 17. 6.

19:30
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30

Úterý 18. 6.

Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Středa 19. 6.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Pátek 21. 6.

Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 22. 6.

Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 23. 6.

Peter Quilter

Duety

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pondělí 24. 6.

19:30
Peter Quilter

Duety

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 25. 6.

Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30

Středa 26. 6.

Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30

Čtvrtek 27. 6.

Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Pátek 28. 6.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 29. 6.

Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Neděle 30. 6.

Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Pondělí 1. 7.

19:30

Úterý 2. 7.

19:30
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Středa 3. 7.

19:30
Peter Quilter

Tak já letim!

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Čtvrtek 4. 7.

19:30
Peter Quilter

Tak já letim!

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pátek 5. 7.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 6. 7.

Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Neděle 7. 7.

Peter Quilter

Duety

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pondělí 8. 7.

19:30
Peter Quilter

Duety

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 9. 7.

David Drábek

Pitevna

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30

Středa 10. 7.

David Drábek

Pitevna

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30

Čtvrtek 11. 7.

Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
David Drábek

Pitevna

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30

Pátek 12. 7.

20:00
Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 13. 7.

Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 14. 7.

19:30

Pondělí 15. 7.

David Drábek

Pitevna

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30
Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 16. 7.

David Drábek

Pitevna

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30
Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Středa 17. 7.

Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30

Čtvrtek 18. 7.

Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
David Drábek

Pitevna

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

VYPRODÁNO

Pátek 19. 7.

Miro Gavran

Vše o ženách

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Sobota 20. 7.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Letní scéna Tvrz Divice
20:00
Miro Gavran

Vše o ženách

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 21. 7.

Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Pondělí 22. 7.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Úterý 23. 7.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Petr Zelenka

Beckham

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Středa 24. 7.

Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

4 sestry

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Čtvrtek 25. 7.

Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

4 sestry

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Pátek 26. 7.

Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Tvrz Divice
20:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 27. 7.

Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Tvrz Divice
20:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 28. 7.

Christopher Hampton

Oheň a popel
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Pondělí 29. 7.

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Letní scéna Tvrz Divice
20:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 30. 7.

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Letní scéna Vyšehrad
20:00
William Goldman

Misery
DERNIÉRA

Letní scéna Tvrz Divice
20:30

Středa 31. 7.

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Letní scéna Vyšehrad
20:00
na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Letní scéna Tvrz Divice
20:30

Čtvrtek 1. 8.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Pátek 2. 8.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Sobota 3. 8.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Tvrz Divice
20:00
VYPRODÁNO
Pro poslední volná místa
volejte tel. 222 222 598, 273 139 147
Miro Gavran

Vše o ženách

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 4. 8.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Pondělí 5. 8.

Miro Gavran

Vše o ženách

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Michele Riml

Sex pro pokročilé

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Úterý 6. 8.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Středa 7. 8.

Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Čtvrtek 8. 8.

Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pátek 9. 8.

Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Letní scéna Vítězná
20:00
VYPRODÁNO
Pro poslední volná místa
volejte tel. 222 222 598, 273 139 147

Sobota 10. 8.

Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vítězná
20:00
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 11. 8.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Vítězná
20:00

Pondělí 12. 8.

Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 13. 8.

Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Středa 14. 8.

Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Čtvrtek 15. 8.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00
Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pátek 16. 8.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00
Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 17. 8.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00
Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 18. 8.

20:00

Pondělí 19. 8.

Viliam Klimáček

Nízkotučný život
Divadlo GUnaGU

Studio DVA divadlo
19:00
Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 20. 8.

Patrick Süskind

Kontrabas
Štúdio L+S

Studio DVA divadlo
19:00
Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Středa 21. 8.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00
Viliam Klimáček

Tichá noc
Divadlo GUnaGU

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 22. 8.

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:30

VYPRODÁNO
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00
Viliam Klimáček

Riaditel’ky zemegule
Divadlo GUnaGU

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 23. 8.

Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 24. 8.

Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 25. 8.

Pondělí 26. 8.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30

Úterý 27. 8.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30

Středa 28. 8.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30

Čtvrtek 29. 8.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00
Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pátek 30. 8.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 31. 8.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Nejbližší představení

Čt. 13. 6. - Studio DVA divadlo

Beckham

19:00

vyprodáno
Čt. 13. 6. - Malá scéna

Mě nezadusíš

19:30

vyprodáno
Čt. 13. 6. - Letní scéna Výstaviště Holešovice

Vysavač

20:00

Pá. 14. 6. - Studio DVA divadlo

Ledňáček

19:00

Pá. 14. 6. - Letní scéna Výstaviště Holešovice

Jezinky a bezinky

19:30

Program

Repertoár

4 sestryPatrik Hartl BeckhamPetr Zelenka Bez rouchaMichael Frayn BiletářkaArnošt Goldflam Brouk v hlavěGeorges Feydeau CELEBRITYOndřej Sokol DuetyPeter Quilter Funny GirlJ. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart Holky jako květElaine Murphy Hovory o štěstí mezi čtyřma očimaPatrik Hartl Chlapi soběFrank Pinkus, Kay Kruppa Jezinky a bezinkyJoseph Kesselring JudyPeter Quilter LedňáčekWilliam Douglas Home LežFlorian Zeller Líbánky na JadranuPatrik Hartl Lovci bobrůPatrik Hartl Malý princna motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho Mě nezadusíšMichaela Gübelová Milostné dopisyAlbert Ramsdell Gurney MiseryWilliam Goldman Noční spojeViliam Klimáček O láscePhilippe Claudel Odpočívej ve svém pokojiDavid Lindsay-Abaire Oscar pro EmilyFolker Bohnet, Alexander Alexy Otevřené manželstvíDario Fo, Franca Rame PitevnaDavid Drábek Poprask na laguněCarlo Goldoni RevizorNikolaj Vasiljevič Gogol RokenrolMiroslav Hanuš SaxanaM. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček Sex pro pokročiléMichele Riml Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočinyMichele Riml Starci na chmeluBlažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála Šíleně smutná princeznaFrantišek Vlček, Bořivoj Zeman Štíři z únoraMiroslav Krobot, Marika Šoposká Tři grácie z umakartuMichaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová Vánoční koledana motivy Charlese Dickense VěraPetr Zelenka VlaštovkaGuillem Clua Vše o mužíchMiro Gavran Vše o ženáchMiro Gavran VysavačPatrik Hartl Vzpomínky zůstanouBernard Slade

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY divadla Studio DVA:
Pondělí – Neděle od 15:00 do 19:00 hod.

(v případě dřívějšího představení pokladna otevřena hodinu před jeho začátkem)

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2024 © Studio DVA divadlo