Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

SkečmenDASHA, Y. Simonová, J. Zíma a Orchestr Karla VlachaShirley Valentine

Zvýhodněné vstupné

Zvýhodněné vstupenky (vstupenky se slevou) pro seniory, studenty a ZTP, či ZTP – P lze uplatnit pouze na představení uváděná v divadle Studio DVA a na Malé scéně. Zakoupíte je v hlavní pokladně divadla Studio DVA

Případný nárok na zvýhodněné vstupné, prosím, hlaste předem. Na pozdější reklamace nemůže být brán zřetel.
Hromadné objednávky vyřizuje obchodní oddělení divadla, tel. 273 139 147, obchodni@studiodva.cz.

Dětské vstupenky je možné zakoupit jak on-line, tak v hlavní pokladně divadla Studio DVA.
Při nákupu na pokladně případný nárok na zvýhodněné vstupné, prosím, hlaste předem. Na pozdější reklamace nemůže být brán zřetel.
Hromadné objednávky vyřizuje obchodní oddělení divadla, tel. 273 139 147, obchodni@studiodva.cz.


DĚTI
DĚTSKOU VSTUPENKU lze získat na představení Malý princ, Saxana, SMOLÍKOVI a jejich podivuhodné dobrodružství, Šíleně smutná princezna a muzikál Vánoční koleda.

Sleva 50 % na vstupném pro děti do 14 let (včetně) – nárok na slevu se prokazuje při vstupu do divadla jakýmkoli platným dokladem s datem narození, např. žákovskou knížkou).

Platí pouze při souběžném nákupu min. 1 vstupenky za plnou cenu pro doprovod. Ke každé vstupence za plnou cenu je možné získat max. 4 dětské vstupenky (platí pro jeden nákup). Návštěvníci mladší 15 let se smí po divadle pohybovat pouze v doprovodu dospělé osoby. Každá osoba bez rozdílu věku vstupující do divadla je povinna se prokázat platnou vstupenkou.

Dětskou vstupenku je možné uplatnit pouze na I. EXTRA, I., II. a III. kategorii. V případě, že u vstupu do divadla na představení nebude předložena zvýhodněná vstupenka s platným dokladem ověřujícím nárok na slevu, nebude divák vpuštěn do sálu. Slevy nelze kombinovat.


SENI
OŘI

Pro seniory celoročně poskytujeme zvýhodněné vstupenky v ceně 199 Kč. Zvýhodněné vstupné se vztahuje na všechna muzikálová představení a odpolední činoherní produkce ve všedních dnech (neplatí pro veřejné generálky a speciální představení např. silvestrovské nebo sváteční). Přehled odpoledních představení naleznete na tomto odkazu ODPOLEDNÍ MATINÉ.

Sleva je poskytována pro držitele Senior pasuseniory ve věku 65+ (nárok na slevu se prokazuje při vstupu do divadla jakýmkoli platným dokladem, např. občanským průkazem ad.).

Na jeden nákup je možné získat max. 6 zvýhodněných vstupenek. Slevu je možné uplatnit pouze na I. EXTRA, I., II. a III. kategorii. V případě, že u vstupu do divadla na představení nebude předložena zvýhodněná vstupenka s platným dokladem, ověřujícím nárok na slevu, nebude divák vpuštěn do sálu. Případný doprovod a všichni ostatní diváci hradí standardní vstupné. Slevy nelze kombinovat.

Upozorňujeme, že vzhledem k charakteru kulturní památky zatím závažné stavebně technické důvody vylučují prostor divadla přizpůsobit osobám s omezenou schopností pohybu.


STUDENTI

Pro SŠ a VŠ studenty ve věku do 26 let (držitele studentského průkazu z příslušné školy nebo průkazu ISIC, IYTC a ALIVE) celoročně poskytujeme zvýhodněné vstupenky v ceně 199 Kč. Zvýhodněné vstupné se vztahuje na všechna odpolední představení ve všedních dnech (neplatí pro veřejné generálky a speciální představení např. silvestrovské). Jejich přehled naleznete zde.

Nárok na slevu se prokazuje při vstupu do divadla studentským průkazem z příslušné školy nebo průkazem ISIC, IYTC a ALIVE.

Na jeden nákup je možné získat max. 6 zvýhodněných vstupenek. Slevu je možné uplatnit pouze na I. EXTRA, I., II. a III. kategorii. V případě, že u vstupu do divadla na představení nebude předložena každá zvýhodněná vstupenka s platným dokladem, ověřujícím nárok na slevu, nebude divák vpuštěn do sálu. Případný doprovod a všichni ostatní diváci hradí standardní vstupné. Slevy nelze kombinovat.


ZTP, ZTP-P včetně doprovodu
Pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P včetně doprovodu celoročně poskytujeme zvýhodněné vstupenky v ceně 199 Kč. Zvýhodněné vstupné se vztahuje na všechna odpolední představení ve všedních dnech (neplatí pro veřejné generálky a speciální představení např. silvestrovské). Jejich přehled naleznete zde.

Nárok na slevu se prokazuje při vstupu do divadla platným průkazem ZTP a ZTP/P.

Na každý platný průkaz je možné získat jednu vstupenku na představení, v případě průkazu ZTP/P platí sleva na jednu vstupenku pro držitele průkazu a druhou pro jeho doprovod.

Slevu je možné uplatnit pouze na I. EXTRA, I., II. a III. kategorii. V případě, že u vstupu do divadla na představení nebude předložena každá zvýhodněná vstupenka s platným dokladem, ověřujícím nárok na slevu, nebude divák vpuštěn do sálu. Případný další doprovod a všichni ostatní diváci hradí standardní vstupné. Slevy nelze kombinovat.

Upozorňujeme, že vzhledem k charakteru kulturní památky zatím závažné stavebně technické důvody vylučují prostor divadla přizpůsobit osobám s omezenou schopností pohybu.

INFORMACE PRO HANDICAPOVANÉ
Vzhledem k charakteru kulturní památky zatím závažné stavebně technické důvody vylučují prostor divadla Studio DVA (Václavské nám. 56, Praha 1) přizpůsobit osobám s omezenou schopností pohybu. (viz Vyhláška č. 398/2009 Sb.). Návštěva tohoto prostoru je momentálně možná jen za dodržení níže uvedených organizačních podmínek:

  • na představení může být přítomna maximálně jedna osoba s omezenou schopností pohybu,
  • ke zhlédnutí představení je možné využít pouze lóže č. 4 na balkóně (1. suterén vpravo), která je nejblíže únikovému schodišti do pasáže směrem k ulici Krakovská, prosím, nerezervujte si jiná místa v sále,
  • osoba s omezenou schopností pohybu je povinna mít sebou doprovod, který bude fyzicky schopen se podílet na evakuaci osoby s omezenou schopností pohybu,
  • do divadla může být umožněn přístup pouze předem nahlášené osobě s omezenou schopností pohybu a to za předpokladu, že se dostaví nejpozději 30 min před začátkem představení, kontaktujte pokladnu nebo obchodní oddělení,
  • příchod do divadla je třeba nahlásit hledištnímu personálu u hlavního vchodu, ke vstupu se používá provozní vchod, divadlo zajistí asistenci jednoho pracovníka, který pomůže osobě s omezenou schopností pohybu dostat se do prostor divadla na úroveň balkónu a po skončení představení ven, toto je možné jen přenesením přes dlouhé schodiště,
  • dveře do lóže mají šířku pouze 70 cm, pokud nebude mít osoba s omezenou schopností pohybu vlastní vyhovující vozík, je povinna využít stanovený invalidní vozík, který je pro tyto případy k dispozici v divadle (menší rozměr a nižší hmotnost), již před vstupem do prostorů divadla,
  • využitelné sociální zařízení pro osoby s omezenou schopností pohybu se nachází na dámském WC na balkóně (1. suterén), upozorňujeme ale, že není kompletně vybavené (např. chybí otvírání zámku z venkovní strany, madlo na dveřích a zvonek pro přivolání pomoci).

Prostory k prohlédnutí zde.
Plánek sálu zde.

Nejbližší představení

Pá. 24. 3. - Studio DVA divadlo

Slavné pražské hotely
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

17:00

vyprodáno
Pá. 24. 3. - Studio DVA divadlo

Jezinky a bezinky

19:00

vyprodáno
Pá. 24. 3. - Malá scéna

O lásce

19:30

vyprodáno
So. 25. 3. - Studio DVA divadlo

Funny Girl

14:00

vyprodáno
So. 25. 3. - Studio DVA divadlo

Vysavač

19:00

vyprodáno
Program

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY divadla Studio DVA:
Pondělí – Neděle od 15:00 do 19:00 hod.

(v případě dřívějšího představení pokladna otevřena hodinu před jeho začátkem)

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2023 © Studio DVA divadlo