Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Lovci bobrůRevizorChlapi sobě

Program - Studio DVA divadlo

Pátek 14. 6.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 15. 6.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
15:00
Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 16. 6.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
15:00
Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 17. 6.

17:00

VYPRODÁNO

Úterý 18. 6.

William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 19. 6.

Michael Frayn

Bez roucha

Studio DVA divadlo
Přesunuto z 28. 1. 2024
19:00

Čtvrtek 20. 6.

David Drábek

Pitevna
PŘEDPREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 21. 6.

David Drábek

Pitevna
PŘEDPREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 22. 6.

David Drábek

Pitevna
PŘEDPREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 23. 6.

Boleslav Polívka

Sága aneb Vizovský zázrak
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 24. 6.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 25. 6.

Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 27. 6.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 28. 6.

Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 28. 7.

Christopher Hampton

Oheň a popel
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 15. 8.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 16. 8.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 17. 8.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 19. 8.

Viliam Klimáček

Nízkotučný život
Divadlo GUnaGU

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 20. 8.

Patrick Süskind

Kontrabas
Štúdio L+S

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 21. 8.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 22. 8.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 26. 8.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 27. 8.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 28. 8.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 29. 8.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 30. 8.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 31. 8.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 2. 9.

Úterý 3. 9.

Guillem Clua

Vlaštovka

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Středa 4. 9.

Ondřej Sokol

CELEBRITY

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 5. 9.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 6. 9.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 7. 9.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
14:00
Petr Zelenka

Žáby

Studio DVA divadlo
20:00

VYPRODÁNO

Neděle 8. 9.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 9. 9.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 10. 9.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 11. 9.

Peter Quilter

Judy

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 12. 9.

Viliam Klimáček

Noční spoje
PREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 13. 9.

Viliam Klimáček

Noční spoje

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 14. 9.

J. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart

Funny Girl

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
20:00

Neděle 15. 9.

Michael Frayn

Bez roucha

Studio DVA divadlo
14:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 16. 9.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 17. 9.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 18. 9.

Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 19. 9.

Boleslav Polívka

Sága aneb Vizovský zázrak
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 20. 9.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 21. 9.

František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
14:00
František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
18:00

Neděle 22. 9.

Viliam Klimáček

Noční spoje

Studio DVA divadlo
15:00
Viliam Klimáček

Noční spoje

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 23. 9.

Peter Quilter

Duety

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 24. 9.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 25. 9.

Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 26. 9.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 27. 9.

Peter Quilter

Judy

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 28. 9.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
15:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 29. 9.

Miroslav Hanuš

Rokenrol

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 30. 9.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 1. 10.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 2. 10.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 3. 10.

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 4. 10.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Sobota 5. 10.

Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 6. 10.

Viliam Klimáček

Noční spoje

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 7. 10.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 8. 10.

Peter Quilter

Judy

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 9. 10.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 10. 10.

Michael Frayn

Bez roucha

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 11. 10.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 12. 10.

J. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart

Funny Girl

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
20:00

Neděle 13. 10.

Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
14:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 14. 10.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 15. 10.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
20:00

Středa 16. 10.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 17. 10.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Pátek 18. 10.

Florian Zeller

Lež
PREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 19. 10.

Peter Quilter

Judy

Studio DVA divadlo
14:00
Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 20. 10.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
14:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 21. 10.

Peter Quilter

Duety

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 22. 10.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě
MATINÉ

Studio DVA divadlo
15:00
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Středa 23. 10.

Michael Frayn

Bez roucha

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 24. 10.

Florian Zeller

Lež

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 25. 10.

Peter Quilter

Judy
MATINÉ

Studio DVA divadlo
Přesunuto z 30. 5. 2024
14:00
Florian Zeller

Lež

Studio DVA divadlo
20:00

Sobota 26. 10.

František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
14:00
František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
18:00

Neděle 27. 10.

Miroslav Hanuš

Rokenrol

Studio DVA divadlo
14:00
Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 28. 10.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
14:00
Viliam Klimáček

Noční spoje

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 29. 10.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 30. 10.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 31. 10.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Pátek 1. 11.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 2. 11.

František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
14:00
František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
18:00

Neděle 3. 11.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
15:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 4. 11.

Boleslav Polívka

Šašek a syn
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
Přesunuto z 13. 5. 2024
19:00

Úterý 5. 11.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 6. 11.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 7. 11.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 8. 11.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 9. 11.

Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Studio DVA divadlo
14:00
William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 10. 11.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
14:00
Viliam Klimáček

Noční spoje

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 11. 11.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 12. 11.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 13. 11.

Peter Quilter

Judy

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 14. 11.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Pátek 15. 11.

Michael Frayn

Bez roucha

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 16. 11.

Michael Frayn

Bez roucha

Studio DVA divadlo
14:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 17. 11.

Peter Quilter

Judy

Studio DVA divadlo
14:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 18. 11.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 19. 11.

Peter Quilter

Duety

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 20. 11.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 21. 11.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 22. 11.

Miroslav Hanuš

Rokenrol

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 23. 11.

J. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart

Funny Girl

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
20:00

Neděle 24. 11.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
14:00
Viliam Klimáček

Noční spoje

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 25. 11.

Viliam Klimáček

Noční spoje

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 26. 11.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 27. 11.

Florian Zeller

Lež

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 28. 11.

Florian Zeller

Lež

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 29. 11.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 30. 11.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
18:00

Neděle 1. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
11:00
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
15:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Studio DVA divadlo
20:00

Pondělí 2. 12.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 3. 12.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 4. 12.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 5. 12.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 6. 12.

Christopher Hampton

Oheň a popel
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 7. 12.

Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
13:00
Peter Quilter

Judy

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 8. 12.

Miroslav Hanuš

Rokenrol

Studio DVA divadlo
14:00
Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 9. 12.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 10. 12.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 11. 12.

Michael Frayn

Bez roucha

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 12. 12.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 14. 12.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
14:00
William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 15. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
11:00
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
15:00
Ondřej Sokol

CELEBRITY

Studio DVA divadlo
20:00

Pondělí 16. 12.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 17. 12.

Florian Zeller

Lež

Studio DVA divadlo
20:00

Středa 18. 12.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ
MATINÉ

Studio DVA divadlo
14:00
Petr Zelenka

Žáby

Studio DVA divadlo
20:00

VYPRODÁNO

Čtvrtek 19. 12.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 20. 12.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 21. 12.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
14:00
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 22. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
14:00
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
18:00

Pondělí 23. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda
MATINÉ

Studio DVA divadlo
14:00
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
18:00

Čtvrtek 26. 12.

Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 27. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda
MATINÉ

Studio DVA divadlo
11:00
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda
MATINÉ

Studio DVA divadlo
15:00
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
20:00

Sobota 28. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
11:00
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
15:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
20:00

Neděle 29. 12.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
15:00
David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 30. 12.

Viliam Klimáček

Noční spoje
MATINÉ

Studio DVA divadlo
15:00
Viliam Klimáček

Noční spoje

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 31. 12.

Viliam Klimáček

Noční spoje

Studio DVA divadlo
13:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
17:30
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
20:30

Nejbližší představení

Pá. 14. 6. - Studio DVA divadlo

Ledňáček

19:00

Pá. 14. 6. - Letní scéna Vyšehrad

Judy
PREMIÉRA

19:30

Pá. 14. 6. - Malá scéna

Vlaštovka

19:30

vyprodáno
Pá. 14. 6. - Letní scéna Výstaviště Holešovice

Jezinky a bezinky

19:30

So. 15. 6. - Studio DVA divadlo

Brouk v hlavě

15:00

Program

Repertoár

4 sestryPatrik Hartl BeckhamPetr Zelenka Bez rouchaMichael Frayn BiletářkaArnošt Goldflam Brouk v hlavěGeorges Feydeau CELEBRITYOndřej Sokol DuetyPeter Quilter Funny GirlJ. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart Holky jako květElaine Murphy Hovory o štěstí mezi čtyřma očimaPatrik Hartl Chlapi soběFrank Pinkus, Kay Kruppa Jezinky a bezinkyJoseph Kesselring JudyPeter Quilter LedňáčekWilliam Douglas Home LežFlorian Zeller Líbánky na JadranuPatrik Hartl Lovci bobrůPatrik Hartl Malý princna motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho Mě nezadusíšMichaela Gübelová Milostné dopisyAlbert Ramsdell Gurney MiseryWilliam Goldman Noční spojeViliam Klimáček O láscePhilippe Claudel Odpočívej ve svém pokojiDavid Lindsay-Abaire Oscar pro EmilyFolker Bohnet, Alexander Alexy Otevřené manželstvíDario Fo, Franca Rame PitevnaDavid Drábek Poprask na laguněCarlo Goldoni RevizorNikolaj Vasiljevič Gogol RokenrolMiroslav Hanuš SaxanaM. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček Sex pro pokročiléMichele Riml Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočinyMichele Riml Starci na chmeluBlažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála Šíleně smutná princeznaFrantišek Vlček, Bořivoj Zeman Štíři z únoraMiroslav Krobot, Marika Šoposká Tři grácie z umakartuMichaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová Vánoční koledana motivy Charlese Dickense VlaštovkaGuillem Clua Vše o mužíchMiro Gavran Vše o ženáchMiro Gavran VysavačPatrik Hartl Vzpomínky zůstanouBernard Slade

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY divadla Studio DVA:
Pondělí – Neděle od 15:00 do 19:00 hod.

(v případě dřívějšího představení pokladna otevřena hodinu před jeho začátkem)

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2024 © Studio DVA divadlo