Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Lovci bobrůBez rouchaHana a Petr Ulrychovi & Javory Beat

Jazz u Rodena

VSTUPENKY

25. května 2024 od 18:00 hod. 
Čtyřiadvacátý jazzový večer

21. září 2024 od 18:00 hod. 
Pětadvacátý jazzový večer

Jazzová setkání na zámku a statku herce Karla RodenaSkrýšov, Svatý Jan.

 
Čtyřiadvacátý jazzový večer se uskuteční v sobotu 25. května od 18:00 hod. Těšit se můžete na skvělou Vanesu Harbek. Koncerty této mimořádně talentované a půvabné argentinské kytaristky a zpěvačky jsou neobyčejnou podívanou ohnivé hudby ve znamení jazz, rock, blues. Dále vystoupí také Štěpán Markovič & AghaRTA Gang ve složení Štěpán Markovič – tenor saxofon, Ondřej Kabrna – klávesy, Vladimír Kliment – baskytara, Michal Hejna – bicí, Imran Musa Zangi – percuse.

 

Saxofonistu Štěpána Markoviče pojí dlouholeté přátelství s dvěma hudebníky. Již na základní škole potkal percusistu Imrana Musu Zangiho a společně hledali cestu k hudbě. Počátkem 80.let Štěpán Markovič založil, tehdy vysoce oceňovanou skupinu ESP, do které si vybral bubeníka Michala Hejnu. S ním v posledních letech stále pravidelně vystupuje v Michalově klubu AghaRTA Jazz Centrum s kapelou AghaRTA Gang. Tito tři, dá se bez nadsázky říct, nestoři českého jazzu, se při jednom z koncertů v klubu sešli s o generaci mladšími, avšak prvotřídními, hudebníky Ondrou Kabrnou a Vladimírem Klimentem. Radost z hudby a porozumění lidské, daly impuls k další pravidelné spolupráci. Při jejich koncertě se můžete přesvědčit, zda stále platí čtyřicet let stará recenze pana Jana Arneta nahrávky skupiny ESP. Ten tehdy v radiu Voice of America prohlásil: ,,Saxofonista Štěpán Markovič a jeho spoluhráči pozvedli můj optimismus o budoucnosti československého jazzu.

 

Pětadvacátý jazzový večer se uskuteční v sobotu 21. září od 18:00 hod. Těšit se můžete na Xime Monzón, půvabnou argentinskou hráčku na foukací harmoniku a zpěvačku s ohromující bluesovou show.  Její skvělou doprovodnou kapelu tvoří Mauro Bonamico na baskytaru, Germán Pedraza na bicí, Federico Verteramo na kytaru a Anahí Fabiani na klavír. Na závěr večera nebude chybět ani tradiční jam session se skvělým Štěpánem Markovičem.

Vstup na místo konání umožněn od 17:00 hod. Prosíme o respektování zákazu vstupu se psy. Prosím, vybavte se pohodlnou obuví.

V areálu bude možno zakoupit exkluzivní vína z edice Karel Roden.

    

 

Za podpory:

 

 

Podpořeno Nadací ČEZ:

 

 

 

 

Místa v okolí pro případné ubytování:

APARTMÁNY U KAPLIČKY (Velká 20)
tel.: 702 028 072, 723 703 031
email: velkaplicka@gmail.com

APARTMAN PENZION BOWLING KLUB SEDLČANY
tel.:312310865, 728228942

PENZION JANOV
tel.: 318822876, 736264948

PENZION KAMEJK
tel.: 724468222

STRNADOVSKÝ MLÝN
tel.: 318877223

 

Nejbližší představení

17:15

vyprodáno
St. 24. 4. - Studio DVA divadlo

Lovci bobrů

19:00

vyprodáno
19:30

vyprodáno*
17:00

vyprodáno
Čt. 25. 4. - Studio DVA divadlo

Beckham

19:00

Program
* Zbývají poslední volná místa - volejte 222 222 598

Repertoár

4 sestryPatrik Hartl BeckhamPetr Zelenka Bez rouchaMichael Frayn BiletářkaArnošt Goldflam Brouk v hlavěGeorges Feydeau CELEBRITYOndřej Sokol DuetyPeter Quilter Funny GirlJ. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart HerečkaPeter Quilter Holky jako květElaine Murphy Hovory o štěstí mezi čtyřma očimaPatrik Hartl Chlapi soběFrank Pinkus, Kay Kruppa Jezinky a bezinkyJoseph Kesselring JudyPeter Quilter LedňáčekWilliam Douglas Home Líbánky na JadranuPatrik Hartl Lovci bobrůPatrik Hartl Malý princna motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho Mě nezadusíšMichaela Gübelová Milostné dopisyAlbert Ramsdell Gurney MiseryWilliam Goldman Noční spojeViliam Klimáček O láscePhilippe Claudel Odpočívej ve svém pokojiDavid Lindsay-Abaire Oscar pro EmilyFolker Bohnet, Alexander Alexy Otevřené manželstvíDario Fo, Franca Rame PitevnaDavid Drábek Poprask na laguněCarlo Goldoni RevizorNikolaj Vasiljevič Gogol RokenrolMiroslav Hanuš SaxanaM. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček Sex pro pokročiléMichele Riml Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočinyMichele Riml Starci na chmeluBlažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála Šíleně smutná princeznaFrantišek Vlček, Bořivoj Zeman Štíři z únoraMiroslav Krobot, Marika Šoposká Tři grácie z umakartuMichaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová Vánoční koledana motivy Charlese Dickense VěraPetr Zelenka VlaštovkaGuillem Clua Vše o mužíchMiro Gavran Vše o ženáchMiro Gavran VysavačPatrik Hartl Vzpomínky zůstanouBernard Slade

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY divadla Studio DVA:
Pondělí – Neděle od 15:00 do 19:00 hod.

(v případě dřívějšího představení pokladna otevřena hodinu před jeho začátkem)

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2024 © Studio DVA divadlo