Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Lovci bobrůSaxanaVysavač

Pravidla pro návštěvu představení

DIVADLO STUDIO DVA a MALÁ SCÉNA

AKTUÁLNÍ PROGRAM
Aktuální program či informace naleznete vždy na našich webových stránkách.
Nenechávejte svůj příchod do divadla na poslední chvíli, aby se při vstupu netvořily fronty. Po začátku představení totiž není umožněn přistup do hlediště.

NEMOC A NÁVŠTĚVA PŘEDSTAVENÍ
V případě, že jste nemocní nebo se necítíte dobře, případně je vám nařízena izolace, vstupné vám vrátit nemůžeme. Je možné vstupenky nabídnout k prodeji např. pomocí našeho facebooku nebo je můžete darovat rodině či přátelům.

ČAS A MÍSTO KONÁNÍ PŘEDSTAVENÍ
Místo konání včetně začátku produkce naleznete na vašich vstupenkách. Hrajeme na více místech současně, prosím, zkontrolujte si tyto informace včas ať stihnete představení bez problému.

VSTUP DO DIVADLA
Vstup do divadla se otevírá 45 minut před začátkem představení.

Odpovědi na další otázky spojené s nákupem vstupenek, prosím, směrujte na obchodní oddělení divadla (obchodni@studiodva.cz, tel. 273 139 147).

LETNÍ SCÉNY

POČASÍ
Představení se nikdy neruší předem a konají se i za deště a nepříznivého počasí. Informace o konání produkce při velmi nepříznivém počasí obdrží diváci přímo na místě. Prosíme diváky, aby přizpůsobili svůj oděv aktuálnímu počasí a vzali si s sebou pláštěnky. Používat deštníky během představení je zakázané. V případě velmi nepříznivého počasí si pořadatel vyhrazuje právo odložit začátek produkce (max. o 30 minut). O přerušení či zrušení rozhoduje výhradně pořadatel na místě.

GARANCE / ZÁRUKA V PŘÍPADĚ ZRUŠENÍ PŘEDSTAVENÍ
V případě zrušení představení z důvodu velmi nepříznivého počasí se vstupenky vyměňují na náhradní termín dle vlastního výběru a volných kapacit v obchodním oddělení divadla nebo v následujících dnech přímo v pokladnách divadla. Vstupné se nevrací. Garantujeme, že i v případě zrušení (v jakoukoliv dobu) diváci představení uvidí v náhradním termínu (v případě hostujících souborů se vstupenky vyměňují na představení v produkci divadla Studio DVA).

VSTUP DO AREÁLU
Do areálu Letní scény Vyšehrad je vstup umožněn vždy 30 minut před začátkem představení/koncertu. Vstup do areálu Letní scény Výstaviště Holešovice je umožněn vždy hodinu před začátkem představení. Z důvodu rekonstrukce Průmyslového paláce využijte, prosím, pro přístup k letní scéně vchodu z parku Stromovkou. Od tramvaje pokračujte podél areálu Výstaviště směrem k Planetáriu a pak dále kolem Maroldova panorámatu. Cesta je značená až ke vchodu u grilovišť odkud již naši letní scénu uvidíte.

Nejbližší představení

17:30

vyprodáno
Po. 29. 5. - Studio DVA divadlo

Misery

19:00

Po. 29. 5. - Malá scéna

Třetí prst na levé ruce

19:30

17:00

vyprodáno
Út. 30. 5. - Studio DVA divadlo

Jezinky a bezinky

19:00

vyprodáno
Program

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY divadla Studio DVA:
Pondělí – Neděle od 15:00 do 19:00 hod.

(v případě dřívějšího představení pokladna otevřena hodinu před jeho začátkem)

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2023 © Studio DVA divadlo