Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

MiseryStarci na chmeluVše o mužích

Pravidla pro návštěvu představení

DIVADLO STUDIO DVA a MALÁ SCÉNA

AKTUÁLNÍ PROGRAM
Aktuální program či informace naleznete vždy na našich webových stránkách.
Nenechávejte svůj příchod do divadla na poslední chvíli, aby se při vstupu netvořily fronty. Po začátku představení totiž není umožněn přistup do hlediště.

NEMOC A NÁVŠTĚVA PŘEDSTAVENÍ
V případě, že jste nemocní nebo se necítíte dobře, případně je vám nařízena izolace, vstupné vám vrátit nemůžeme. Je možné vstupenky nabídnout k prodeji např. pomocí našeho facebooku nebo je můžete darovat rodině či přátelům.

ČAS A MÍSTO KONÁNÍ PŘEDSTAVENÍ
Místo konání včetně začátku produkce naleznete na vašich vstupenkách. Hrajeme na více místech současně, prosím, zkontrolujte si tyto informace včas ať stihnete představení bez problému.

VSTUP DO DIVADLA
Vstup do divadla se otevírá 45 minut před začátkem představení.

DRESS CODE
Pro návštěvu našeho divadla není předepsaný přesný dress code. Dle zvyku se však očekává, že své oblečení a chování přizpůsobíte prostředí divadla a obecně vžitým společenským konvencím.
 

Odpovědi na další otázky spojené s nákupem vstupenek, prosím, směrujte na obchodní oddělení divadla (obchodni@studiodva.cz, tel. 273 139 147).

LETNÍ SCÉNY

POČASÍ
Představení se nikdy neruší předem a konají se i za deště a nepříznivého počasí. Informace o konání produkce při velmi nepříznivém počasí obdrží diváci přímo na místě. Prosíme diváky, aby přizpůsobili svůj oděv aktuálnímu počasí a vzali si s sebou pláštěnky. Používat deštníky během představení je zakázané. V případě velmi nepříznivého počasí si pořadatel vyhrazuje právo odložit začátek produkce (max. o 30 minut). O přerušení či zrušení rozhoduje výhradně pořadatel na místě.

GARANCE / ZÁRUKA V PŘÍPADĚ ZRUŠENÍ PŘEDSTAVENÍ
V případě zrušení představení z důvodu velmi nepříznivého počasí se vstupenky vyměňují na náhradní termín dle vlastního výběru a volných kapacit v obchodním oddělení divadla nebo v následujících dnech přímo v pokladnách divadla. Vstupné se nevrací. Garantujeme, že i v případě zrušení (v jakoukoliv dobu) diváci představení uvidí v náhradním termínu (v případě hostujících souborů se vstupenky vyměňují na představení v produkci divadla Studio DVA).

VSTUP DO AREÁLU
Do areálu Letní scény Vyšehrad je vstup umožněn vždy 30 minut před začátkem představení/koncertu. Vstup do areálu Letní scény Výstaviště Holešovice je umožněn vždy hodinu před začátkem představení/koncertu. Do areálu Letní scény Tvrz Divice a Letní scény Vítězná je vstup umožněn od 18:00 hod. 

Nejbližší představení

Čt. 25. 7. - Letní scéna Tvrz Divice

4 sestry

20:00

Čt. 25. 7. - Letní scéna Vyšehrad

Starci na chmelu

20:00

vyprodáno
Pá. 26. 7. - Letní scéna Vyšehrad

Vše o mužích

20:00

Pá. 26. 7. - Letní scéna Tvrz Divice

Starci na chmelu

20:00

So. 27. 7. - Letní scéna Tvrz Divice

Starci na chmelu

20:00

Program

Repertoár

4 sestryPatrik Hartl BeckhamPetr Zelenka Bez rouchaMichael Frayn BiletářkaArnošt Goldflam Brouk v hlavěGeorges Feydeau CELEBRITYOndřej Sokol DuetyPeter Quilter Funny GirlJ. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart Holky jako květElaine Murphy Hovory o štěstí mezi čtyřma očimaPatrik Hartl Chlapi soběFrank Pinkus, Kay Kruppa Jezinky a bezinkyJoseph Kesselring JudyPeter Quilter LedňáčekWilliam Douglas Home LežFlorian Zeller Líbánky na JadranuPatrik Hartl Lovci bobrůPatrik Hartl Malý princna motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho Mě nezadusíšMichaela Gübelová Milostné dopisyAlbert Ramsdell Gurney MiseryWilliam Goldman Noční spojeViliam Klimáček O láscePhilippe Claudel Odpočívej ve svém pokojiDavid Lindsay-Abaire Oscar pro EmilyFolker Bohnet, Alexander Alexy Otevřené manželstvíDario Fo, Franca Rame PitevnaDavid Drábek Poprask na laguněCarlo Goldoni RevizorNikolaj Vasiljevič Gogol RokenrolMiroslav Hanuš SaxanaM. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček Sex pro pokročiléMichele Riml Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočinyMichele Riml Starci na chmeluBlažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála Šíleně smutná princeznaFrantišek Vlček, Bořivoj Zeman Štíři z únoraMiroslav Krobot, Marika Šoposká Tři grácie z umakartuMichaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová Vánoční koledana motivy Charlese Dickense VlaštovkaGuillem Clua Vše o mužíchMiro Gavran Vše o ženáchMiro Gavran VysavačPatrik Hartl Vzpomínky zůstanouBernard Slade

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY divadla Studio DVA:
Pondělí – Neděle od 15:00 do 19:00 hod.

(v případě dřívějšího představení pokladna otevřena hodinu před jeho začátkem)

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2024 © Studio DVA divadlo