Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Hello, Dolly!Funny Girl Šest tanečních hodin v šesti týdnech

Pohádkové prázdniny s divadlem

CESTA KOLEM SVĚTA ZA OSMDESÁT DNÍ

tabor

 

Vydejte se s námi po stopách slavného spisovatele Julese Verna na divadelní příměstský tábor pro děti od 7 do 11 let pořádaný divadlem Studio DVA v areálu Vyšehradu.

Tábor je rámcově postaven na dobrodružném románu Cesta kolem světa za osmdesát dní. Téma se prolíná celým týdnem, který je završen závěrečnou ukázkou tvorby pro rodiče. Hlavním cílem je rozvíjení tvořivosti a fantazie, učení improvizaci a umění práce s vlastním tělem skrze slova a pohyb. Děti se naučí přirozenému pohybu v prostoru za sebe i za postavu. Pomocí dramatických her detailně prozkoumají slavný verneovský příběh a stanou se tak nejen postavami, ale prožijí dobrodružné příhody Philease Fogga na vlastní kůži.

termín: 10. 7. – 14. 7. 2017  (7 – 11 let) – KAPACITA NAPLNĚNA

čas: 8:30 – 17:00 (program 9:00 – 16:00, 16:00 – 17:00 hry)

příchod: sraz vždy v 8:30 u turniketů metra směr Vyšehrad / Kongresové centrum, nebo v 8:45 – 9:00 u Starého purkrabství

odchod: 16:00 – 17:00 pouze od Starého purkrabství, dřívější odchod lze domluvit telefonicky

cena: 510,- Kč / den (děti je možné přihlásit na celou dobu i po jednotlivých dnech)

stravování: vlastní (2x svačina, oběd), láhev na pití (pitný režim zajištěn po celý den)

lokace: areál Vyšehradu, zejména Letní scéna Vyšehrad a louka před Starým purkrabstvím (teplé oblečení v případě chladnějšího počasí), v případě velmi nepříznivého počasí se program přesune na Staré purkrabství

lektoři: Linda Šilarová, Marie Adamová, Jana Hajko

kontakt: Linda Šilarová, tel. 273 139 147, linda.silarova@studiodva.cz

STORNO PODMÍNKY
– v případě zrušení účasti do 30 dnů před akcí vracíme 50 % z celkové ceny
– v případě zrušení účasti do 14 dnů před akcí vracíme 20 % z celkové ceny
– v případě zrušení účasti méně než 14 dní před akcí se poplatek nevrací.
– v případě, že rodič sežene za své dítě náhradu na celý program, vratka činí 100 % ze zaplacené částky.

PŘIHLÁŠKA_cesta kolem světa

 

Atmosféru minulého tábora připomene i video, které v rámci svého prázdninového putování po táborech natočilo Rádio Impuls. 

Fotografie z turnusu příměstského tábora 2015 ZDE.

Fotografie z příměstského tábora 2014 ZDE 

IMG_9055IMG_9064IMG_8974IMG_9087IMG_9067IMG_9026

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lektorky
lindaLinda Šilarová (absolventka DAMU, obor dramatická výchova a absolventka Budilovy divadelní školy, zabývající se pohybovou metodou Jacques Lecoq) se věnuje divadelní produkci a lektorování. V roce 2013 úspěšně organizovala a lektorovala cyklus divadelních dílen, Jak se dělá divadlo v Divadle Na zábradlí. V roce 2014 navázala na úspěšný projekt divadelních dílen v Divadle v Řeznické a v následujícím roce se zaměřila na výchovu budoucího diváka skrze tvůrčí workshopy určené pedagogům v Divadle v Dlouhé. V současné době spolupracuje znovu s Divadlem v Řeznické na divadelních dílnách zaměřených na jednotlivé složky hereckého projevu (hlas, pohyb, práce s loutkou). V divadle Studio DVA již vytvořila několik tematicky strukturovaných divadelních workshopů podle literární předlohy určené dětem, některé z nich byly navíc vytvořeny s návazností na představení z repertoáru divadla (divadelní tábor Lichožrouti – léto 2014, divadelní workshop Děvčátko – Vánoční příběh – podzim 2014, divadelní workshop Děti z Bullerbynu – jaro 2015, divadelní tábor Smolíkovi – léto 2015, Komedie o hvězdě – podzim 2015, divadelní workshop Záhada hlavolamu – jaro 2016, divadelní tábor Šíleně smutná princezna – léto 2016, Jak se dělá divadlo – zima 2016).

 

Marie.Adamova

Marie Adamová (absolventka oboru Teorie a kritika na DAMU a Pedagogika moderního a současného tance na HAMU), se věnuje jak své divadelní praxi (Teatr Novogo Fronta, autorská představení atd. ), tak výuce různých kurzů pro veřejnost s tanečním či divadelním obsahem (TS Voila, Dancers Club aj. ). Ve své pedagogické praxi se setkává snad se všemi věkovými i schopnostními skupinami. V divadle Studio DVA se již podílela na několika divadelních workshopech.

 

Jana HJana Hajkoajko (absolventka Vyšší odborné školy herecké v Praze, obor Herectví a moderování). Na školní scéně Pidivadlo se představila v několika rolích, řadu let účinkuje v muzikálu Popelka. Tanci se věnuje od šesti let. 12 let tančila latinsko-americké tance v tanečním klubu Jarky Calábkové Ostrava. Druhým rokem vyučuje dramatické a literární obory pro děti a mládež. V současné době je studentkou 2. ročníku Divadelní a filmové vědy na Univerzitě Palackého v Olomouci.

 

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2018 © Studio DVA divadlo