Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Léto hereckých osobností

mlho

 

VSTUPENKY

Rezervace a informace v den představení +420 736 297 869 

(17:30 – 20:00)

Již 18. ročník Metropolitního léta hereckých osobností letos proběhne od 1. června do 31. srpna 2021 na Letní scéně Vyšehradv divadle Studio DVA, na Letní scéně Tvrz Divice, Letní scéně Vítězná a poprvé také na nové Letní scéně Výstaviště Holešovice a Letní scéně Libeňský zámeček. Kromě letního hitu legendární lovestory STARCI NA CHMELU a loňských novinek DUETY a REVIZOR, budou hlavním lákadlem letních scén naše nejnovější komedie Vše o mužích a Tři grácie z umakartu. Chybět samozřejmě nebudou ani osvědčené tituly z minulých let a již pojedenácté jsou připravena i hudební setkání pod širým nebem. O případném konání dalších ročníků Léta slovenských hvězd a Léta ochotnických divadel vás budeme informovat. 

 

Představení na Letní scéně Vyšehrad, Tvrzi Divice, Letní scéně Vítězná, Letní scéně Libeňský zámeček začínají ve 20.00 hodin (na Letní scéně Výstaviště Holešovice pak v 19:30,  ve 20:00 či 20:30 hod.) Do areálu Letní scény Vyšehrad a Letní scéně Libeňský zámeček je vstup umožněn vždy 30 minut před začátkem představení/koncertu. Tvrz Divice a Letní scéna Výstaviště Holešovice je otevřena pro návštěvníky vždy hodinu před začátkem představení.

Představení se konají i za deště a nepříznivého počasí. Jeviště je kryté a diváci dostávají v případě deště pláštěnky. Používat deštníky během představení je zakázané. V případě chladného počasí je možné si zapůjčit deku za poplatek 20 Kč. V případě deštivého počasí se sedadla neopatřují sedáky a nepůjčují se deky. 

Informace o konání produkce při velmi nepříznivém počasí obdrží diváci přímo na místě konání. Představení se nikdy neruší předem. Pořadatel si vyhrazuje právo, s ohledem na špatné počasí, odložit začátek představení (max. o 30 minut). O přerušení či zrušení představení rozhoduje výhradně pořadatel na místě.

Pokud by skutečně došlo k tomu, že by představení muselo být zrušeno z důvodu velmi nepříznivého počasí, vstupenky se vyměňují na náhradní termín dle vlastního výběru, a to v pokladně divadla Studio DVA nebo v následujících dnech přímo v pokladně Letních scén. Vstupné se nevrací. Vycházíme tak vstříc divákům a garantujeme, že i v případě zrušení představení (v jakoukoliv dobu) jej uvidí v náhradním termínu. V případě koncertů, bude-li produkce zahájena, se vstupné nevrací. Kompletní znění obchodních podmínek naleznete zde.

Metropolitní léto hereckých osobností 2021 se odehrává pod širým nebem na: 
Letní scéně Vyšehrad
Letní scéně Výstaviště Holešovice
Letní scéna Libeňský zámeček
Letní scéně Tvrz Divice
Letní scéně Vítězná

Nejbližší představení

Čt. 5. 8. - Letní scéna Tvrz Divice

Duety

20:00

Pá. 6. 8. - Letní scéna Tvrz Divice

Poprask na laguně

20:00

Pá. 6. 8. - Letní scéna Vyšehrad

Duety

20:00

So. 7. 8. - Letní scéna Vyšehrad

Sex pro pokročilé

20:00

So. 7. 8. - Letní scéna Tvrz Divice

Líbánky na Jadranu

20:00

vyprodáno
Program

Divadelní kavárna

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

PROVIZORNÍ OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY (od 10. 5. 2021):
Pokladna divadla Studio DVA:
Pondělí – Pátek od 12:00 – 18:00 hod.

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2021 © Studio DVA divadlo