Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Prosluněná prázdninová komedie o návštěvnících malého bufetu na břehu Berounky. Vilda touží po výjimečnosti, Bohuna po miminu, Béďa nezbytně potřebuje klid, Kraken chce mít vlastní fitko a Alda sní o tom, že umlátí lopatou všechny bobry, kteří mu u řeky ožírají stromy. Přijďte se zasmát životu, který je tak obyčejný, že se nedá žít!

Světová premiéra 7. června 2022, Letní scéna Výstaviště Holešovice.

Doporučeno od 15 let.

Délka představení: cca 1 hod. 55 min. včetně přestávky

 

patrikMěl jsem chuť napsat hru o snění, kamarádství a jejich limitech. Komedii, ve které se k sobě přátelé, kteří se mají rádi, chovají jako hovada. Bavilo mě hrát si s prudce se měnícími emocionálními amplitudami a užívat si provokativní vyhrocenost situací. A taky určitou zjednodušující nablblost. Tato hra vznikla z upřímné touhy pobavit diváky.

Přiznávám inspiraci některými svými kamarády z dob, kdy jsem se jako náctiletý marně pokoušel zvětšit své tělo v posilovně. A taky vzdávám hold Ivanu Mládkovi, jehož písničky mě vždycky bavily. Pokaždé mě při vymýšlení příběhů těší kombinovat zdánlivě neslučitelné komické a smutné situace. Tomu jsem neodolal ani tentokrát. Přál bych si, abyste se Lovcům bobrů smáli, i když vám občas bude některého z těch zoufalců od řeky Berounky líto. Užijte si to!

Patrik Hartl

 

Rozhovor s Patrikem Hartlem o představení Lovci bobrů z pořadu Petr a Lucie: Přestávka si můžete poslechnout na SpotifyYoutube a dalších podcastových platformách