Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Lovci bobrůRevizorChlapi sobě

Letní scéna Výstaviště Holešovice

VSTUPENKY

Pořádáme ve spolupráci s Výstaviště Praha, a.s.

Naši druhou pražskou letní scénu najdete Na Výstavišti Holešovice nedaleko Maroldova panorámatu bitvy u Lipan a Bruselské cesty.

Před představením se můžete projít nejen po revitalizovaném areálu výstaviště a přilehlým parkem Stromovka s půvabnými přírodními scenériemi, ale také můžete využít naší chill-out zóny s živou hudbou a občerstvením. Na této letní scéně nás najdete od 7. června do 16. července 2024, představení začínají v 19:30 hod. a 20:00 hod., vstup do areálu je umožněn vždy hodinu před začátkem představení. 

Pokladna je na letní scéně otevřena vždy v den konání představení od 17:30 hod. až do začátku představení.

Produkce se konají i za deště a nepříznivého počasí. Jeviště je kryté a diváci dostávají v případě deště pláštěnky. Používat deštníky během představení je zakázané.

Toalety jsou zajištěny v areálu Výstaviště (cca 50 m od místa konání). 

Upozornění: Od 17. 6. do 19. 6. 2024 bude z důvodu příprav festivalu Metronome uzavřeno pro veřejnost parkoviště za bazénem a průchod areálem Výstaviště bude možný jen částečně. Proto doporučujeme, abyste pro příchod na naši letní scénu využili vstup na Výstaviště z parku Stromovka. Od tramvaje projdete Stromovkou kolem Planetária a Maroldova panorámatu, za kterým vstoupíte vchodem do areálu, kde je Bistrom No.2 , za ním se nachází naše letní scéna. Nebo můžete projít Stromovkou ještě dál a vstoupit do areálu vchodem u grilovišť, vedle kterých nás najdete. 

Metropolitní léto hereckých osobností 2024 se odehrává pod širým nebem také na: 
Letní scéně Vyšehrad
Letní scéně Tvrz Divice
Letní scéně Vítězná

ATW_9013

ATW_8941

ATW_1150

mapa_vystaviste

Místo konání: Výstaviště 67, 170 00 Praha 7-Holešovice

Jak se na Letní scénu Výstaviště Holešovice dostanete (2024):
TRAMVAJÍ
Tramvajová zastávka: Výstaviště Holešovice
Čísla tramvají: 1, 17, 25, 27, 34
Noční tramvaje: 93, X94

Nejbližší vstup na naši letní scénu se nachází z parku Stromovka. Od tramvaje projdete Stromovkou kolem Planetária a Maroldova panorámatu, za kterým vstoupíte vchodem do areálu Výstaviště, kde je Bistro No.2  a za ním se nachází naše letní scéna. Nebo můžete projít Stromovkou ještě dál a vstoupit do areálu Výstaviště vchodem u grilovišť, vedle kterých nás najdete. 

METREM
Stanice metra: Nádraží Holešovice
Linka metra: červená (C)
Pak pokračujte tramvají do zastávky Výstaviště Holešovice

AUTEM
Pro příjezd autem využijte označených parkovišť Výstaviště Holešovice (viz mapka výše). 

Představení na Letní scéně Výstaviště Holešovice jsou realizována za finanční podpory městké části Praha 7. 

kultura žije na výstavišti

Informace o konání produkce při velmi nepříznivém počasí obdrží diváci přímo na místě konání. Představení se nikdy neruší předem. Pořadatel si vyhrazuje právo, s ohledem na špatné počasí, odložit začátek představení (max. o 30 minut). O přerušení či zrušení představení rozhoduje výhradně pořadatel na místě. Pokud by skutečně došlo k tomu, že by představení muselo být zrušeno z důvodu velmi nepříznivého počasí, vstupenky se vyměňují na náhradní termín dle vlastního výběru, a to v pokladně divadla Studio DVA nebo v následujících dnech přímo v pokladně letních scén. Vstupné se nevrací. Vycházíme tak vstříc divákům a garantujeme, že i v případě zrušení představení (v jakoukoliv dobu) jej uvidí v náhradním termínu. V případě koncertů, bude-li produkce zahájena, se vstupné nevrací. Pokladna na Letní scéně Výstaviště Holešovice je otevřena vždy v den konání představení, a to 2,5 hodiny před jeho začátkem. Kompletní znění obchodních podmínek naleznete zde.

Vzhledem k přírodnímu charakteru Letní scény Výstaviště Holešovice, stavebně technické důvody vylučují prostor přizpůsobit osobám s omezenou schopností pohybu. (viz vyhláška č. 398/2009 Sb., zákon č. 283/2021 Sb. stavební zákon a jeho prováděcí Vyhláška o požadavcích na výstavbu). Návštěva je momentálně možná jen za dodržení organizačních podmínek uvedených v Návštěvním řádu.

Nejbližší představení

Čt. 13. 6. - Studio DVA divadlo

Beckham

19:00

vyprodáno
Čt. 13. 6. - Malá scéna

Mě nezadusíš

19:30

vyprodáno
Čt. 13. 6. - Letní scéna Výstaviště Holešovice

Vysavač

20:00

Pá. 14. 6. - Studio DVA divadlo

Ledňáček

19:00

Pá. 14. 6. - Letní scéna Výstaviště Holešovice

Jezinky a bezinky

19:30

Program

Repertoár

4 sestryPatrik Hartl BeckhamPetr Zelenka Bez rouchaMichael Frayn BiletářkaArnošt Goldflam Brouk v hlavěGeorges Feydeau CELEBRITYOndřej Sokol DuetyPeter Quilter Funny GirlJ. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart Holky jako květElaine Murphy Hovory o štěstí mezi čtyřma očimaPatrik Hartl Chlapi soběFrank Pinkus, Kay Kruppa Jezinky a bezinkyJoseph Kesselring JudyPeter Quilter LedňáčekWilliam Douglas Home LežFlorian Zeller Líbánky na JadranuPatrik Hartl Lovci bobrůPatrik Hartl Malý princna motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho Mě nezadusíšMichaela Gübelová Milostné dopisyAlbert Ramsdell Gurney MiseryWilliam Goldman Noční spojeViliam Klimáček O láscePhilippe Claudel Odpočívej ve svém pokojiDavid Lindsay-Abaire Oscar pro EmilyFolker Bohnet, Alexander Alexy Otevřené manželstvíDario Fo, Franca Rame PitevnaDavid Drábek Poprask na laguněCarlo Goldoni RevizorNikolaj Vasiljevič Gogol RokenrolMiroslav Hanuš SaxanaM. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček Sex pro pokročiléMichele Riml Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočinyMichele Riml Starci na chmeluBlažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála Šíleně smutná princeznaFrantišek Vlček, Bořivoj Zeman Štíři z únoraMiroslav Krobot, Marika Šoposká Tři grácie z umakartuMichaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová Vánoční koledana motivy Charlese Dickense VěraPetr Zelenka VlaštovkaGuillem Clua Vše o mužíchMiro Gavran Vše o ženáchMiro Gavran VysavačPatrik Hartl Vzpomínky zůstanouBernard Slade

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY divadla Studio DVA:
Pondělí – Neděle od 15:00 do 19:00 hod.

(v případě dřívějšího představení pokladna otevřena hodinu před jeho začátkem)

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2024 © Studio DVA divadlo