Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Lovci bobrůRevizorChlapi sobě

Program

Neděle 26. 5.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
15:00
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:30
Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 27. 5.

William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
19:00
Miroslav Krobot, Marika Šoposká

Štíři z února

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Úterý 28. 5.

17:00

VYPRODÁNO
Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o ženách

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30
VYPRODÁNO
Pro poslední volná místa
volejte tel. 222 222 598, 273 139 147

Středa 29. 5.

Křížem krážem Národní třídou
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:00

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:30

VYPRODÁNO
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Studio DVA divadlo
19:00
Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 30. 5.

Peter Quilter

Judy
PŘEDPREMIÉRA

Studio DVA divadlo
15:00

Změna termínu - Pátek 25. 10.
Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Tak já letim!

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Pátek 31. 5.

Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Studio DVA divadlo
19:00
Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Sobota 1. 6.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
14:00

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:30

VYPRODÁNO
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 2. 6.

Tomáš Kačo - My Songbook

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o ženách

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 3. 6.

Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Úterý 4. 6.

Křížem krážem Národní třídou
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:15
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Středa 5. 6.

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:30

VYPRODÁNO
Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 6. 6.

Peter Quilter

Judy
PŘEDPREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
Přesunuto z 16. 1. 2024
19:30
VYPRODÁNO
Pro poslední volná místa
volejte tel. 222 222 598, 273 139 147

Pátek 7. 6.

17:00

VYPRODÁNO
Michael Frayn

Bez roucha

Studio DVA divadlo
Přesunuto z 18. 12. 2023
19:00
19:30
Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Sobota 8. 6.

09:00
na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
14:00
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:30
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00
19:30

Neděle 9. 6.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
Přesunuto z 14. 4. 2024
15:00
Michele Riml

Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny

Studio DVA divadlo
Přesunuto z 13. 4. 2024
19:00
Albert Ramsdell Gurney

Milostné dopisy

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
Přesunuto z 10. 6. 2024
19:30

VYPRODÁNO

Pondělí 10. 6.

Boleslav Polívka

DNA
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
19:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Úterý 11. 6.

Petr Zelenka

Věra
DERNIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00
Miroslav Krobot, Marika Šoposká

Štíři z února

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Středa 12. 6.

Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o ženách

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Čtvrtek 13. 6.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
Michaela Gübelová

Mě nezadusíš

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO
Patrik Hartl

Vysavač

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Pátek 14. 6.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Judy
PREMIÉRA

Letní scéna Vyšehrad
19:30
Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30
Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Sobota 15. 6.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
15:00
Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00
Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO
Ondřej Sokol

CELEBRITY

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Neděle 16. 6.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
15:00

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:30

VYPRODÁNO
Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
19:30

Pondělí 17. 6.

Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
19:30

Úterý 18. 6.

Křížem krážem Národní třídou
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:15
William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
Přesunuto z 26. 2. 2024
19:30
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Středa 19. 6.

Michael Frayn

Bez roucha

Studio DVA divadlo
Přesunuto z 28. 1. 2024
19:00
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Čtvrtek 20. 6.

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:00
David Drábek

Pitevna
PŘEDPREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Tak já letim!

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 21. 6.

David Drábek

Pitevna
PŘEDPREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00
Miroslav Krobot, Marika Šoposká

Štíři z února

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO
Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 22. 6.

David Drábek

Pitevna
PŘEDPREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00
Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 23. 6.

Boleslav Polívka

Sága aneb Vizovský zázrak
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Duety

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pondělí 24. 6.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00
Miroslav Krobot, Marika Šoposká

Štíři z února

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO
19:30
Peter Quilter

Duety

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 25. 6.

Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30
Miroslav Krobot, Marika Šoposká

Štíři z února

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Středa 26. 6.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30
Philippe Claudel

O lásce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
Přesunuto z 18. 5. 2024
19:30
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30

Čtvrtek 27. 6.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Pátek 28. 6.

Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 29. 6.

Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Neděle 30. 6.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pondělí 1. 7.

19:30

Úterý 2. 7.

19:30
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Středa 3. 7.

19:30
Peter Quilter

Tak já letim!

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Čtvrtek 4. 7.

19:30
Peter Quilter

Tak já letim!

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pátek 5. 7.

Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Sobota 6. 7.

Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Neděle 7. 7.

Peter Quilter

Duety

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pondělí 8. 7.

19:30
Peter Quilter

Duety

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 9. 7.

Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
David Drábek

Pitevna

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30

Středa 10. 7.

Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
David Drábek

Pitevna

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30

Čtvrtek 11. 7.

Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
David Drábek

Pitevna

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30

Pátek 12. 7.

20:00
Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 13. 7.

Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 14. 7.

19:30

Pondělí 15. 7.

David Drábek

Pitevna

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30
Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 16. 7.

David Drábek

Pitevna

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30
Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Středa 17. 7.

Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30

Čtvrtek 18. 7.

Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30
David Drábek

Pitevna

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Pátek 19. 7.

Miro Gavran

Vše o ženách

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Sobota 20. 7.

Miro Gavran

Vše o ženách

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Neděle 21. 7.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Letní scéna Tvrz Divice
20:00
Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pondělí 22. 7.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Úterý 23. 7.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Petr Zelenka

Beckham

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Středa 24. 7.

Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

4 sestry

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Čtvrtek 25. 7.

Patrik Hartl

4 sestry

Letní scéna Tvrz Divice
20:00
Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pátek 26. 7.

Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Sobota 27. 7.

Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Tvrz Divice
20:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 28. 7.

Christopher Hampton

Oheň a popel
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Pondělí 29. 7.

Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Úterý 30. 7.

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Letní scéna Vyšehrad
20:00
William Goldman

Misery
DERNIÉRA

Letní scéna Tvrz Divice
20:30

Středa 31. 7.

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Letní scéna Vyšehrad
20:00
na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Letní scéna Tvrz Divice
20:30

Čtvrtek 1. 8.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Pátek 2. 8.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Sobota 3. 8.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Tvrz Divice
20:00
Miro Gavran

Vše o ženách

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 4. 8.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Pondělí 5. 8.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Letní scéna Tvrz Divice
20:00
Miro Gavran

Vše o ženách

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 6. 8.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Středa 7. 8.

Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Tvrz Divice
20:00

Čtvrtek 8. 8.

Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pátek 9. 8.

Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Letní scéna Vítězná
20:00

Sobota 10. 8.

Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vítězná
20:00

Neděle 11. 8.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Vítězná
20:00

Pondělí 12. 8.

Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 13. 8.

Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Středa 14. 8.

Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Čtvrtek 15. 8.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00
Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pátek 16. 8.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00
Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 17. 8.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00
Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 18. 8.

20:00

Pondělí 19. 8.

Viliam Klimáček

Nízkotučný život
Divadlo GUnaGU

Studio DVA divadlo
19:00
Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 20. 8.

Patrick Süskind

Kontrabas
Štúdio L+S

Studio DVA divadlo
19:00
Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Středa 21. 8.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00
Viliam Klimáček

Tichá noc
Divadlo GUnaGU

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 22. 8.

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:30
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00
Viliam Klimáček

Riaditel’ky zemegule
Divadlo GUnaGU

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 23. 8.

Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 24. 8.

Michael Frayn

Bez roucha

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 25. 8.

Pondělí 26. 8.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30

Úterý 27. 8.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30

Středa 28. 8.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
19:30

Čtvrtek 29. 8.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00
Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pátek 30. 8.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 31. 8.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pondělí 2. 9.

Albert Ramsdell Gurney

Milostné dopisy

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 3. 9.

Křížem krážem Národní třídou
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:15
Guillem Clua

Vlaštovka

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Středa 4. 9.

Ondřej Sokol

CELEBRITY

Studio DVA divadlo
19:00
Luboš Balák

Manželství v kostce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 5. 9.

Křížem krážem Národní třídou
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:15
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00
Michele Riml

Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 6. 9.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 7. 9.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
14:00
Lionel Goldstein

Halpern a Johnson

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30
Petr Zelenka

Žáby

Studio DVA divadlo
20:00

VYPRODÁNO

Neděle 8. 9.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Ničeho nelituji - Pocta Édith Piaf - Radka Fišarová

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 9. 9.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00
Albert Ramsdell Gurney

Milostné dopisy

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 10. 9.

Křížem krážem Národní třídou
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:15
David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o ženách

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 11. 9.

Peter Quilter

Judy

Studio DVA divadlo
19:00
Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 12. 9.

Viliam Klimáček

Noční spoje
PREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00
Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Pátek 13. 9.

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:00
Viliam Klimáček

Noční spoje

Studio DVA divadlo
19:00
Patrik Hartl

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 14. 9.

J. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart

Funny Girl

Studio DVA divadlo
14:00
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:30
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
20:00

Neděle 15. 9.

Michael Frayn

Bez roucha

Studio DVA divadlo
14:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Studio DVA divadlo
19:00
Philippe Claudel

O lásce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 16. 9.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00
Albert Ramsdell Gurney

Milostné dopisy

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 17. 9.

Křížem krážem Národní třídou
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:15
Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 18. 9.

Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 19. 9.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
Přesunuto z 21. 3. 2024
19:30

Pátek 20. 9.

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:30
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00
Miroslav Krobot, Marika Šoposká

Štíři z února

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Sobota 21. 9.

František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
14:00
František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
18:00
Karel Roden

Jazz u Rodena

Skrýšov
18:00

Neděle 22. 9.

Viliam Klimáček

Noční spoje

Studio DVA divadlo
15:00
Viliam Klimáček

Noční spoje

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Tak já letim!

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 23. 9.

Peter Quilter

Duety

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 24. 9.

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:30
Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 25. 9.

Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00
Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Čtvrtek 26. 9.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00
Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 27. 9.

Peter Quilter

Judy

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o ženách

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 28. 9.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
15:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00
Arnošt Goldflam

Biletářka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 29. 9.

Miroslav Hanuš

Rokenrol

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00
John Misto

Madame Rubinstein

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 30. 9.

Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00
Miroslav Krobot, Marika Šoposká

Štíři z února

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Úterý 1. 10.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 2. 10.

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:00

Křížem krážem Národní třídou
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:15
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00
Michaela Gübelová

Mě nezadusíš

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 3. 10.

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Studio DVA divadlo
19:00
Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Pátek 4. 10.

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:30
David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 5. 10.

Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00
Philippe Claudel

O lásce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 6. 10.

Viliam Klimáček

Noční spoje

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Tak já letim!

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 7. 10.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00
Patrik Hartl

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 8. 10.

Peter Quilter

Judy

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 9. 10.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 10. 10.

Michael Frayn

Bez roucha

Studio DVA divadlo
19:00
Michele Riml

Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 11. 10.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00
Miroslav Krobot, Marika Šoposká

Štíři z února

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Sobota 12. 10.

J. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart

Funny Girl

Studio DVA divadlo
14:00
Emanuel Míšek

Fichtl
Divadlo Bolka Polívky

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
20:00

Neděle 13. 10.

Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
14:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00
John Misto

Madame Rubinstein

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 14. 10.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00
Albert Ramsdell Gurney

Milostné dopisy

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 15. 10.

Křížem krážem Národní třídou
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:15
Arnošt Goldflam

Biletářka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30
Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
20:00

Středa 16. 10.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00
David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 17. 10.

David Drábek

Pitevna

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
Miroslav Krobot, Marika Šoposká

Štíři z února

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Pátek 18. 10.

Miro Gavran

Vše o ženách

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 19. 10.

Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
14:00
Peter Quilter

Judy

Studio DVA divadlo
14:00
Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00
Michaela Gübelová

Mě nezadusíš

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 20. 10.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
14:00
Miro Gavran

Vše o ženách

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
14:30
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00
Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Pondělí 21. 10.

Peter Quilter

Duety

Studio DVA divadlo
19:00
Albert Ramsdell Gurney

Milostné dopisy

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 22. 10.

Křížem krážem Národní třídou
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:00
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě
ODPOLEDNÍ MATINÉ

Studio DVA divadlo
15:00
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Ničeho nelituji - Pocta Édith Piaf - Radka Fišarová

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 23. 10.

Michael Frayn

Bez roucha

Studio DVA divadlo
19:00
Miroslav Krobot, Marika Šoposká

Štíři z února

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Čtvrtek 24. 10.

Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Pátek 25. 10.

Peter Quilter

Judy
ODPOLEDNÍ MATINÉ

Studio DVA divadlo
Přesunuto z 30. 5. 2024
14:00
Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 26. 10.

František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
14:00
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:30
František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
18:00
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 27. 10.

Miroslav Hanuš

Rokenrol

Studio DVA divadlo
14:00
Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 28. 10.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
14:00
Viliam Klimáček

Noční spoje

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 29. 10.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o ženách

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 30. 10.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00
Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Čtvrtek 31. 10.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

připravujeme
Peter Quilter

Tak já letim!

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 2. 11.

František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
14:00
František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
18:00

Pondělí 4. 11.

Boleslav Polívka

Šašek a syn
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
Přesunuto z 13. 5. 2024
19:00

Pátek 8. 11.

Michaela Gübelová

Mě nezadusíš

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
Přesunuto z 4. 4. 2024
19:30

Čtvrtek 14. 11.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
Přesunuto z 18. 4. 2024
19:30

Sobota 23. 11.

J. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart

Funny Girl

Studio DVA divadlo
14:00

Středa 11. 12.

Michaela Gübelová

Mě nezadusíš

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Středa 18. 12.

Petr Zelenka

Žáby

Studio DVA divadlo
20:00

VYPRODÁNO

Nejbližší představení

So. 25. 5. - Studio DVA divadlo

Šíleně smutná princezna

18:00

So. 25. 5. - Skrýšov

Jazz u Rodena

18:00

So. 25. 5. - Malá scéna

Vše o ženách

19:30

vyprodáno
Ne. 26. 5. - Studio DVA divadlo

4 sestry

15:00

Ne. 26. 5. - Malá scéna

Otevřené manželství

15:30

Program

Repertoár

4 sestryPatrik Hartl BeckhamPetr Zelenka Bez rouchaMichael Frayn BiletářkaArnošt Goldflam Brouk v hlavěGeorges Feydeau CELEBRITYOndřej Sokol DuetyPeter Quilter Funny GirlJ. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart Holky jako květElaine Murphy Hovory o štěstí mezi čtyřma očimaPatrik Hartl Chlapi soběFrank Pinkus, Kay Kruppa Jezinky a bezinkyJoseph Kesselring JudyPeter Quilter LedňáčekWilliam Douglas Home LežFlorian Zeller Líbánky na JadranuPatrik Hartl Lovci bobrůPatrik Hartl Malý princna motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho Mě nezadusíšMichaela Gübelová Milostné dopisyAlbert Ramsdell Gurney MiseryWilliam Goldman Noční spojeViliam Klimáček O láscePhilippe Claudel Odpočívej ve svém pokojiDavid Lindsay-Abaire Oscar pro EmilyFolker Bohnet, Alexander Alexy Otevřené manželstvíDario Fo, Franca Rame PitevnaDavid Drábek Poprask na laguněCarlo Goldoni RevizorNikolaj Vasiljevič Gogol RokenrolMiroslav Hanuš SaxanaM. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček Sex pro pokročiléMichele Riml Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočinyMichele Riml Starci na chmeluBlažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála Šíleně smutná princeznaFrantišek Vlček, Bořivoj Zeman Štíři z únoraMiroslav Krobot, Marika Šoposká Tři grácie z umakartuMichaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová Vánoční koledana motivy Charlese Dickense VěraPetr Zelenka VlaštovkaGuillem Clua Vše o mužíchMiro Gavran Vše o ženáchMiro Gavran VysavačPatrik Hartl Vzpomínky zůstanouBernard Slade

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY divadla Studio DVA:
Pondělí – Neděle od 15:00 do 19:00 hod.

(v případě dřívějšího představení pokladna otevřena hodinu před jeho začátkem)

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2024 © Studio DVA divadlo