Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Lovci bobrůRevizorChlapi sobě
20. 6. 2024

Divadelní léto na Tvrzi Divice

Již za měsíc otevře své brány Letní scéna Tvrz Divice nedaleko Loun. I letos jsme pro vás připravili bohatý program. Kromě oblíbených komedií se můžete také na legendární love story Starci na chmelu. Chybět nebudou ovšem ani letošní novinky Judy a Pitevna. Milovníci napětí by si neměli nechat ujít poslední příležitost zhlédnout dechberoucí Misery. Přijeďte dříve a můžete již od 17:00 hod. relaxovat v Panské zahradě či v přírodní kavárně na hrázi. Vstupenky na všechna představení pořídíte zde. Přijeďte si do Divic užít krásné prázdninové odpoledne zakončené nevšedním divadelním zážitkem.

13. 6. 2024

Léto s Judy Garland a Monikou Absolonovou

Již zítra 14. června se po roce opět otevřou brány naší Letní scény Vyšehrad. Letošní open air hraní zde zahájíme oslnivým příběhem jedné z největších hvězd showbusinessu – Judy Garland. V hlavní roli tragikomedie Judy se můžete těšit na Moniku Absolonovou. V dalších postavách uvidíte Jana Nedbala, Milana Němce nebo Sašu Rašilova a Petra Pěknice nebo Adama Krause. V programu najdete kromě premiéry i 14 letních termínů na Vyšehradě a jednu srpnovou reprízu konanou na Letní scéně Tvrz Divice.

30. 5. 2024

Hartl rozesměje Výstaviště

Již příští týden startuje jednadvacátý ročník Metropolitního léta hereckých osobností. Jako první otevře své brány Letní scéna Výstaviště Holešovice. Těšit se zde můžete jako každoročně na bohatý program, v němž samozřejmě nebude chybět ani letní hit, prosluněná a v divadle pravidelně vyprodaná prázdninová komedie Patrika Hartla Lovci bobrů. V nabitém letním programu můžete vybírat z jedenácti repríz, a to nejen na Výstavišti, ale také na Letní scéně Tvrz Divice a Letní scéně Vítězná.

28. 5. 2024

Bolek Polívka v nové komedii

Pokud máte rádi humor Bolka Polívky, neměli byste si nechat ujít jeho autorskou novinku s názvem Sága aneb Vizovský zázrak. Těšit se můžete na zábavu jako v Bolkově manéži. Poprvé tuto novinku brněnského Divadla Bolka Polívky uvedeme v našem divadle na Václavském náměstí v neděli 23. června od 19:00 hod. Vstupenky pořídíte na tomto odkaze. Přijďte se pobavit a užít si příjemný večer ve společnosti hereckého barda.

23. 5. 2024

Novinka s Ivanem Trojanem

Dnes jsme spustili předprodej novinkové komedie Žáby, ve které se poprvé v našem divadle představí skvělý Ivan Trojan. Tuto hru o elitním filmovém rekvizitáři napsal pro Ivana u příležitosti jeho životního jubilea režisér a dramatik Petr Zelenka. V programu pořídíte vstupenky na obě letošní plánované reprízy, které se uskuteční 7. září a 18. prosince. Další představení pak budou exkluzivně v Praze uváděna v našem divadle i v roce 2025.

16. 5. 2024

Koncert Václava NOIDA Bárty na letní scéně

Již sedmým rokem hrajeme v rámci Léta hereckých osobností také v krásném prostředí Letní scény Vítězná v Huntířově nedaleko Dvora Králové nad Labem. Kromě tradičních divadelních představení se tu v pondělí 12. srpna uskuteční také koncert charismatického zpěváka s nezaměnitelným hlasem Václava NOIDA Bárty s kapelou Bek Bek ClanVstupenky pořídíte na tomto odkazu. K dispozici zbývá i několik míst v první řadě, pro fanoušky, kteří chtějí mít Vaška přímo z první ruky.

7. 5. 2024

Ivana Chýlková hledá práci

Přesně za týden, v úterý 14. května, se odehraje v našem divadle na Václavském náměstí jubilejní 100. repríza a zároveň předposlední představení ironické komedie Petra Zelenky s názvem Věra. V titulní roli herecké agentky hledající svým klientům práci uvidíte Ivanu Chýlkovou. Dále se můžete těšit na Bolka Polívku, Janu Strykovou / Lucii Pernetovou, Kryštofa Hádka / Petra Stacha, Martina Pechláta / Romana Zacha, Mariku Šoposkou / Elizavetu Maximovou, Sabinu Remundovou a Martina Kubačáka. Vstupenky na poslední dvě reprízy, které se odehrají v úterky 14. května a 11. června, najdete pod tímto odkazem.

Nejbližší představení

Pá. 21. 6. - Studio DVA divadlo

Pitevna
PŘEDPREMIÉRA

19:00

Pá. 21. 6. - Malá scéna

Štíři z února

19:30

vyprodáno
Pá. 21. 6. - Letní scéna Vyšehrad

Tři grácie z umakartu

20:00

So. 22. 6. - Studio DVA divadlo

Pitevna
PŘEDPREMIÉRA

19:00

So. 22. 6. - Letní scéna Vyšehrad

Tři grácie z umakartu

20:00

Program

Repertoár

4 sestryPatrik Hartl BeckhamPetr Zelenka Bez rouchaMichael Frayn BiletářkaArnošt Goldflam Brouk v hlavěGeorges Feydeau CELEBRITYOndřej Sokol DuetyPeter Quilter Funny GirlJ. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart Holky jako květElaine Murphy Hovory o štěstí mezi čtyřma očimaPatrik Hartl Chlapi soběFrank Pinkus, Kay Kruppa Jezinky a bezinkyJoseph Kesselring JudyPeter Quilter LedňáčekWilliam Douglas Home LežFlorian Zeller Líbánky na JadranuPatrik Hartl Lovci bobrůPatrik Hartl Malý princna motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho Mě nezadusíšMichaela Gübelová Milostné dopisyAlbert Ramsdell Gurney MiseryWilliam Goldman Noční spojeViliam Klimáček O láscePhilippe Claudel Odpočívej ve svém pokojiDavid Lindsay-Abaire Oscar pro EmilyFolker Bohnet, Alexander Alexy Otevřené manželstvíDario Fo, Franca Rame PitevnaDavid Drábek Poprask na laguněCarlo Goldoni RevizorNikolaj Vasiljevič Gogol RokenrolMiroslav Hanuš SaxanaM. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček Sex pro pokročiléMichele Riml Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočinyMichele Riml Starci na chmeluBlažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála Šíleně smutná princeznaFrantišek Vlček, Bořivoj Zeman Štíři z únoraMiroslav Krobot, Marika Šoposká Tři grácie z umakartuMichaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová Vánoční koledana motivy Charlese Dickense VlaštovkaGuillem Clua Vše o mužíchMiro Gavran Vše o ženáchMiro Gavran VysavačPatrik Hartl Vzpomínky zůstanouBernard Slade

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY divadla Studio DVA:
Pondělí – Neděle od 15:00 do 19:00 hod.

(v případě dřívějšího představení pokladna otevřena hodinu před jeho začátkem)

 • Partner
  divadla
 • Hlavní
  mediální
  partneři
  TV Prima Právo
 • Mediální partneři Radio City Marianne Blesk pro ženy
 • Děkujeme Luxor Luxor THE EMBLEM HOTEL

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2024 © Studio DVA divadlo