Nejbližší představení

Čtvrtek 21. 3.

Miro Gavran

Vše o mužích

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
19:30

Pátek 22. 3.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00
VYPRODÁNO
Pro poslední volná místa
volejte tel. 222 222 598

Prohlídka divadla

DSC0445

Na sobotu 30. března od 11 hod. se nám uvolnilo několik míst na oblíbenou interaktivní prohlídku našeho divadla na Václavském náměstí. V rámci programu Divadlo pod lupou s námi nahlédnete za oponu a odhalíte kouzlo a tajemství skrytých divadelních zákoutí. Neotálejte dlouho a využijte této jedinečné příležitosti a pořiďte si vstupenky.

Hvězdné řešení partnerské krize

banner o lásce

Letos to bude neuvěřitelných 10 let, co se Jana Krausová s Karlem Rodenem poprvé představili ve strhující komedii O lásce. Díky vaší oblibě se dočkala již stovek repríz. Máte – li rádi humor s cynickým nadhledem a ještě jste neviděli, jak svérázně řeší partnerskou krizi hvězdná herecká dvojice pod režijní taktovkou Adama Krause, přijďte se podívat na Malou scénu našeho divadla. Do konce sezóny zbývá pouhých šest nevyprodaných termínů, a proto jsme tuto francouzskou komedii mimořádně zařadili také 3. srpna do programu Letní scény Tvrz Divice nedaleko Loun.

Patrik Hartl získal potřetí cenu Český bestseller

aktualita bestseller

Nejnovější román Patrika Hartla Nejlepší víkend zvítězil v hlavní kategorii cen Český bestseller za rok 2018, každoročně udělované nejprodávanějším knižním novinkám. Po Malém pražském erotikonu a Okamžicích štěstí jde o třetí Patrikovu knihu, která toto ocenění získala. Všechny knihy si můžete výhodněji zakoupit i v našem e-shopu. V programu našeho divadla si navíc můžete vybrat některou z populárních Patrikových inscenací jako jsou Líbánky na Jadranu, Vysavač, Hvězda, 4 sestry, Hovory o štěstí mezi čtyřma očima nebo Klára a Bára.

Studio DVA divadlo
Pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
po-ne 11:00-19:00
Tel.: 222 222 598

Klasické zobrazení