Nejbližší představení

Čtvrtek 17. 8.

Patrik Hartl

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Letní scéna Vyšehrad
20:00

VYPRODÁNO

Pátek 18. 8.

Patrik Hartl

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Letní scéna Vyšehrad
20:00

VYPRODÁNO

Sobota 19. 8.

Patrik Hartl

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Letní scéna Vyšehrad
20:00

VYPRODÁNO

Na Vyšehradě hrajeme i za nepříznivého počasí

Vzhledem k aktuálním předpovědím prosíme diváky Letní scény Vyšehrad, aby přizpůsobili svoje oblečení venkovní produkci. Nezapomeňte se teple obléci. Představení se konají i za nepříznivého počasí a deště. Jeviště je kryté a diváci v případě deště dostávají pláštěnky. O případném rušení představení z důvodu velmi nepříznivého počasí se rozhoduje až v době plánovaného začátku. Děkujeme za pochopení.

Na Vyšehradě i v divadle

vysavac

I v tomto týdnu nás najdete na obou našich scénách zároveň. Věnujte proto, prosím, pozornost svým vstupenkám, ať dorazíte na správné představení v ten správný čas a na správné místo. Ode dneška do středy totiž hrajeme v divadle na Václavském náměstí vždy od 19:00 one man show Boba Klepla Vysavač na Letní scéně Vyšehrad ve stejné dny můžete vidět vždy od 20:00 inscenaci Divadla Bolka Polívky Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho.

Krausová, Šišková a Schneiderová slaví 10 let spolu

vse o zenach

Letos pouze dvakrát bude patřit jeviště Letní scény Vyšehrad Janě Krausové, Anně Šiškové a Jitce Schneiderové. 25. a 26. srpna se představí v komedii Vše o ženách chorvatského autora Miro Gavrana, která měla premiéru na stejném místě před neuvěřitelnými 10 lety! Z pera stejného autora jistě znáte i komedii Vše o mužích, která se na Vyšehrad ještě vrátí na dva večery 30. a 31. srpna. Vstupenky na obě úspěšné a často vyprodané hry ještě jsou. A kdyby se vám nehodil termín, v prodeji jsou i reprízy na září a říjen do divadla.

Studio DVA divadlo
Pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
po-ne 11:00-19:00
Tel.: 222 222 598

Klasické zobrazení