Nejbližší představení

Středa 18. 7.

Kristof Magnusson

Kutloch aneb I muži mají své dny

Letní scéna Vyšehrad
20:00

VYPRODÁNO

Čtvrtek 19. 7.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Letní scéna Vyšehrad
20:00

VYPRODÁNO

Pátek 20. 7.

Jarek Cemerek

The Loser(s)

Studio DVA divadlo
19:30

Hledáme pokladní

pokladna

Do naší pokladny hledáme POKLADNÍ pro doplnění stávajícího týmu. Hledáme zajímavé lidi, kteří dokáží diváky inspirovat, nabídnout jim naše produkty a mají schopnost vcítit se do druhého. Našim společným cílem bude poskytnout každému příchozímu perfektní servis. Nabízíme práci na dohodu o pracovní činnosti (cca 15 dnů v měsíci, počet služeb dle vašich časových možností, včetně víkendů, pracovní doba různá, v rozmezí od 11 do 19 hod.) a skvělé kulturní zážitky. Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Předpokládaný nástup: po zaškolení ihned. Pokud uživatelsky ovládáte PC, rádi komunikujete s lidmi a zvládáte práci ve stresových situacích, ozvěte se nám. Svůj životopis s fotografií, prosím, zašlete do 26.7. 2017 na adresu marie.mochanova.novotna@studiodva.cz.

Zrušený Večírek 27. července

Večírek - Kadaň 1

Z provozních důvodů musíme zrušit bez náhrady představení Večírek, aneb u Vás se nezouváme naplánované na pátek 27. července v rámci Léta ochotnických divadel k nám na kamennou scénu. Vstupenky můžete vrátit nebo vyměnit (nejpozději do 31. 7.) na jiné představení dle vašeho výběru a volných kapacit v místě zakoupení.  Vybírat můžete ze všech dostupných titulů Léta ochotnických divadel nebo našich inscenací, které jsou aktuálně v prodeji na Letní scéně Vyšehrad (v den zrušeného představení jsou to např. Celebrity) či v divadle Studio DVA. Rozdíl ve vstupném je možné vrátit / doplatit. V případě nejasností nás kontaktujte na asistent@studiodva.cz. Omlouváme za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

Držitelé prestižního ocenění zahrají u nás

Nevěsta k pohledání_newsletter

Přehlídku Léta ochotnických divadel zahájíme již příští sobotu 21. července autorskou komedií Nevěsta k pohledání. Přiveze ji Divadelní spolek Vojan z Libice nad Cidlinou, který se letos stal držitelem prestižní Ceny Pavla Dostála za přínos českému amatérskému divadlu. V komedii na motivy francouzských frašek plné bláznivých situací bude mladý, ne příliš úspěšný malíř Charles manipulován svojí milenkou do výhodné svatby s „nevěstou k pohledání“. Vstupenky jsou v prodeji za symbolických 99 Kč.

Studio DVA divadlo
Pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
po-ne 11:00-19:00
Tel.: 222 222 598

Klasické zobrazení