Nejbližší představení

Čtvrtek 23. 3.

Boleslav Polívka

Šašek a syn
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
19:00
VYPRODÁNO
Pro poslední volná místa
volejte tel. 222 222 598

Pátek 24. 3.

Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

Evita

Studio DVA divadlo
19:00
VYPRODÁNO
Pro poslední volná místa
volejte tel. 222 222 598

Sobota 25. 3.

Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

Evita

Studio DVA divadlo
15:00
VYPRODÁNO
Pro poslední volná místa
volejte tel. 222 222 598

Bolek a Vladimír Polívkovi pouze v sedmi reprízách

sasek a syn2

Již dnes se v našem divadle představí Bolek Polívka se svou další autorskou rodinnou komedií. Šašek a syn volně navazuje na Šaška a královnu, inspirace jsou zřejmé. S Vladimírem jsme začali zkoušet už na podzim. Scházeli jsme se, jak se dalo, četli první verze scénáře, přepisovali, domýšleli a snili,” říká Bolek Polívka. Poprvé tak budete mít příležitost vidět na jednom jevišti otce a syna v rolích životem protřelého krále šašků pověřeného převýchovou mladého šlechtice v šaška. V prodeji je do června pouhých sedm repríz.

Vstupenky na muzikály v prodeji až do konce roku

SONY DSC

V prodeji jsou termíny všech našich hudebních projektů až do konce roku. Vybírat můžete z pestré nabídky muzikálů i vánočních projektů. Na podzim u nás nebudou chybět hvězdně obsazené muzikály Evita, Funny Girl a Hello, Dolly!. V době adventu si pak nenechte ujít naše hudební projekty Děvčátko – Vánoční příběh a Vánoční koleda, bez kterých si již Vánoce nedovedeme představit. Také připomínáme, že na muzikály Hello, Dolly!, Vánoční koleda a Děvčátko – Vánoční příběh můžete zakoupit dětskou vstupenku s 50% slevou na vstupném pro děti do 14 let.

Jazz u Rodena exkluzivně v prodeji

Gondolan-podpisovka_sm (2)

I letos bychom vás rádi pozvali na zámek a statek herce Karla Rodena. Již tradiční Jazz u Rodena se na Skrýšově uskuteční v sobotu 6. května od 19:00. V rámci jubilejního desátého jazzového večera se představí Antonín Gondolán a jeho hosté. Vstupenky lze zakoupit exkluzivně pouze přes naše webové stránky nebo v pokladně divadla. Počet míst je však omezený, proto si zajistěte vstupenky na tuto výjimečnou akci včas.

Studio DVA divadlo
Pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
po-ne 11:00-19:00
Tel.: 222 222 598

Klasické zobrazení