Nejbližší představení

Středa 16. 1.

William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
19:00
Patrik Hartl

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30
VYPRODÁNO
Pro poslední volná místa
volejte tel. 222 222 598

Čtvrtek 17. 1.

Alexandr Nikolajevič Ostrovskij

Les

Studio DVA divadlo
19:00

Připojte se do našeho týmu

_MG_9842_srgb

Do naší pokladny hledáme POKLADNÍ pro doplnění stávajícího týmu. Hledáme zajímavé lidi, kteří dokáží diváky inspirovat, nabídnout jim naše produkty a mají schopnost vcítit se do druhého. Našim společným cílem bude poskytnout každému příchozímu perfektní servis. Nabízíme práci na dohodu o pracovní činnosti (cca 15 dnů v měsíci, počet služeb dle vašich časových možností, včetně víkendů, pracovní doba různá, v rozmezí od 11 do 19 hod.) a skvělé kulturní zážitky. Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Předpokládaný nástup: po zaškolení ihned. Pokud uživatelsky ovládáte PC, rádi komunikujete s lidmi a zvládáte práci ve stresových situacích, ozvěte se nám. Svůj životopis s fotografií, prosím, zašlete do 21.1. 2019 na adresu marie.mochanova.novotna@studiodva.cz

Premiéra nekorektní revue Bond / Medea již dnes

Medea Bond gen 422 up

V premiéře nekorektní revue aneb sentimentálně-senilní sta-řecké last minute tragédie Bond / Medea se exkluzivně v režii Cabanů představí již dnes Ivana Chýlková jako mediální magnátka Medea a její životní partner Jan Kraus, coby moderátor provádějícím nás s humorem sobě vlastním celým dějem. Chybět nebude ani agent 007 v podání Petra Fejka. V dalších rolích mimo jiné uvidíte Petru Nesvačilovou, Michala Slaného, Petera Strenáčika, Zuzanu Stavnou, Moniku Absolonovou, Václava Jílka či Petru Koskovou a mnoho dalších. Nové představení bude v našem repertoáru vždy pouze dvakrát měsíčně, tak neváhejte a pořiďte si vstupenky na některou z repríz plánovaných prozatím do června 2019.

Aneta Langerová za doprovodu kapely a smyčcového tria

aneta-langerova 02 upr

Po delší odmlce se do našeho divadla opět vrací jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček Aneta Langerová. V úterý 2. dubna od 19 hod. vystoupí za doprovodu kapely a smyčcového tria. Těšit se můžete nejen na písně z posledního alba, ale nebudou chybět ani starší skladby v nových aranžích a také poslední singl Hvězda.

Studio DVA divadlo
Pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
po-ne 11:00-19:00
Tel.: 222 222 598

Klasické zobrazení