Nejbližší představení

Úterý 27. 6.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

VYPRODÁNO

Středa 28. 6.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Letní scéna Vyšehrad
20:00

VYPRODÁNO

Čtvrtek 29. 6.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Letní scéna Vyšehrad
20:00
VYPRODÁNO
Pro poslední volná místa
volejte tel. 222 222 598

Se vstupenkou z Vyšehradu do divadla za půlku

silenka

Pro návštěvníky Letní scény Vyšehrad jsme si připravili malý dárek ve formě vstupenky ZDARMA k nám do divadla. Pokud se na našich pokladnách prokážete vstupenkou na představení konané na Vyšehradě, získáte od nás ke každé nově zakoupené vstupence druhou zdarma. Akce platí na všechna představení uváděná v divadle Studio DVA v červenci a srpnu (nevztahuje se na premiéru představení Les 31. srpna 2017). Vybírat můžete z představení Šíleně smutná princeznaVysavač, Sex pro pokročilé a ze všech představení přehlídky Léta slovenských hvězd.

Divadelní dílny v nové sezóně

divadlo

V následující divadelní sezóně 2017/2018 jsme opět připravili oblíbené workshopy. Tentokrát se jedná o ucelený kulturně-vzdělávací koncept sedmi divadelních dílen, zaměřených na dílčí oblasti divadelní tvorby. Workshopy jsou určeny pro děti ve věku od 12 do 15 let s maximální kapacitou 12 osob. Kompletní nabídku včetně přihlášky naleznete zde. Kapacita je omezena. 

Langerová, Neckář a další na Vyšehradě

Janu

Pravidelní návštěvníci Letní scény Vyšehrad vědí, že Metropolitní léto hereckých osobností nabízí jedinečné koncerty pod širým nebem. Podmanivý hlas Szidi Tobias & band rozezní Letní scénu hned 15. července. Szidi zde pokřtí své nové 2 CD Sedmoláska a knihu písňových textů. Mimořádnou atmosféru Vyšehradu si 16. července nenechá ujít Petra Janů, která zahraje své největší hity v nové rockové úpravě. Pro velký zájem hned dvakrát (6. a 7. srpna) předvede své vystoupení Aneta Langerová. Poprvé na Letní scéně přivítáme 12. srpna i Václava Neckáře se skupinou Bacily. A na závěr zazpívá 27. srpna Dan Bárta a Robert Balzar Trio nové písně z připravovaného alba.

Studio DVA divadlo
Pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
po-ne 11:00-19:00
Tel.: 222 222 598

Klasické zobrazení