Nejbližší představení

Neděle 22. 10.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
14:00

VYPRODÁNO
Petr Zelenka

Věra

Studio DVA divadlo
20:00

zrušeno z provozních důvodů

Pondělí 23. 10.

Miro Gavran

Vše o ženách

Studio DVA divadlo
19:00
VYPRODÁNO
Pro poslední volná místa
volejte tel. 222 222 598

Držitel Oscara v našem divadle

Photographed by Dara Munnis. @daramunnis

Irský zpěvák a skladatel Glen Hansard plánuje v rámci evropského turné pouze dvě zastávky v České republice, a jednou z nich bude exkluzivní koncert v našem divadle. V pátek 23. února 2018 od 19:00 představí našemu publiku svou novou, v pořadí již třetí, sólovou desku “Between Two Shores“. Vstupenky jsou právě v prodeji

Roman Zach – muž mnoha tváří

funny_zkouska2

Herce, muzikanta a tanečníka (úspěšný účastník StarDance) Romana Zacha počítáme mezi naše stálice. Jeho prvním setkáním s námi je postava Nicka Arnsteina v muzikálu Funny Girl. Není divu, že se do vysokého elegána zamiluje i hlavní postava Funny v podání Moniky Absolonové. V premiérové Věře nastudoval pod vedením režisérky Alice Nellis postavy bratra a fotografa, kterému podlehne i Ivana Chýlková. Která role bude další? Již teď můžeme prozradit, že se s Romanem budete potkávat v našem dalším projektu.

Dnes má premiéru Věra

SD1709-VERA-kostymka-0012

Dnes má u nás premiéru ironická komedie Věra z pera Petra Zelenky. V příběhu o výsluní a pádu ambiciózních jedinců se v režii Alice Nellis představí v hlavní roli Ivana Chýlková. Dále hrají Bolek Polívka, Martin Pechlát / Roman Zach, Sabina Remundová, Jana Stryková, Marika Šoposká, Petr Stach / Kryštof Hádek a Martin Kubačák. Přijďte zjistit jak se hlavní hrdinka vypořádá s cyničností doby. Společně budeme hledat i odpověď na otázku, zdali má člověk právo být tak ošklivý a krutý jako svět kolem něj. Fotografie z představení jsou k dispozici zde. Pro velký zájem uvolňujeme do prodeje přednostně i lednové a únorové termíny roku 2018. 

Studio DVA divadlo
Pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
po-ne 11:00-19:00
Tel.: 222 222 598

Klasické zobrazení