Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Otevřené manželstvíRevizorMůj báječný rozvod

VÝLET

Tip od Petry Koskové:

Josefův Důl a vodní nádrž Josefův Důl
„Mým tipem je Josefův Důl v Libereckém kraji a vodní nádrž Josefův Důl. Dá se tam krásně procházet a je tam nádherná příroda. Takže pokud jste tam ještě nebyli, určitě tohle místo stojí za výlet.“

prehrada
foto: josefuvdul.eu

 

Tip od Elizavety Maximové:

„Chodím jenom do Stromovky, kterou mám hned za rohem. A mám tam spoustu nádhernejch tajnech místeček, kde si můžu rozložit deku a číst si. Srdečně zdravím.“
Královská obora neboli Stromovka je 95 ha rozlehlý park v Praze-Bubenči v nivě Vltavy jižně od Císařského ostrova, od něhož ji odděluje průplav. Je to jeden z nejvýznamnějších přírodně krajinářských parků v Praze. Vyskytuje se zde velké množství exotických dřevin. Je tvořena soustavou travnatých a zalesněných ploch, které mají jak parkovou tak lesní podobu. Již od středověku zde byla obora v majetku panovníka a roku 1804 se proměnila ve veřejně přístupný lesopark udržovaným ve stylu anglického parku. Je chráněn jako přírodní památka s názvem Královská obor a je spolu s místodržitelským letohrádkem rovněž chráněn jako kulturní památka. Nachází se zde soustava rybníčků, které jsou napájeny Rudolfovou štolou. Slouží ke sportovním, rekreačním i kulturně vzdělávacím účelům.

45afb688-b2a8-4709-8eb2-f0eea39193c8
foto: kudyznudy.cz

 

Tip od Tomáše Novotného:

Solenec pod Soláněm a horský hotel Čarták v samém srdci Beskyd. Tenhle výlet byl napůl pracovní, Na počátku září jsme zde s Janou Janěkovou začali zkoušet inscenaci Vše o mužích. Neuvěřitelná příroda, pohoda a neutuchající hlad po vytváření dobrého divadla. No, kdo mohl tušit, že tenhle hlad se změní v hladomor?.

solenec
foto: mapio.net

 

Tip od Jiřího Ployhara:

Svatý Jan pod Skalou. A doporučuju nezůstat pouze dole u kláštera, ale vyběhnout nahoru na skálu ke kříži.
A pak mám skvělý tip na výlet do nedostavěného gotického chrámu v Panenském Týnci. Tento chrám je znám tím, že vyzařuje pozitivní energii. Mohu vám říct, že to funguje. Když si stoupnete doprostřed, zavřete oči, tak cítíte, jak vámi prostupuje míza a opravdu pozitivní energie.

Panensky-Tynec-klaster
foto: jupigo.com

 

Tip od Mojmíra Maděriče:

Vážení a milí naši přátelé a diváci. Rád bych vás pozval na krásné výlety do míst, kde teď trávím své vynuceně volné chvíle. Z chalupy jsme si totiž udělali trvalé bydliště. Jsme na rozhraní středočeského a libereckého kraje, kde je opravdu nádherně. Můžete vyrazit na pěší túry, ale jsou tu i cyklostezky. Krásné prostředí směrem na Liberec, Ještěd, Ralsko, Bezděz, i na duhou stranu. Například směrem na zříceninu hradu Valečov, kde se v létě pořádají krásné folkové akce. A i samotné Mnichovo Hradiště je krásné malé město s nádherným zámkem.
Doufám, že tuto pozvánku využijete. Držím nám všem palce.
Váš Mojda Maděrič

ob_valecov02foto: zartmodely.cz

 

Tip od Václava Lišky:

Objevil jsem nádherný cyklistický výlet na západ od Prahy. Vede z Hostivic na Hájek a Svárov. Pak krásným údolím Podkozí, Libečov, Vráž, Loděnice, Úhonice, Chýně a Hostivice. Vzdálenost nevím, protože jsem to částečně jel autem?. Ale je to nádherná cesta. Vřele doporučuju!

obrázek liška václav koloběžka

Tip od Radima Madeji:

Budete-li se někdy pohybovat na severu Čech, někde kolem Loun, Mostu, Bíliny, Teplic, neopomeňte vystoupat na pár vršků, jako je třeba Zlatník, Kamýk, Kaňkov, Čičov, kopec Milá, nebo samotná Raná. Není to nějak extra velké stoupání, takže to zvládnete i s těmi nejmenšími. Projdete krásnou, někde i zalesněnou krajinou a na samotných vršcích vás pak překvapí, potěší, nádherný výhled na České středohoří. Myslím, že za výlet to rozhodně stojí.

73075b0a-7852-4e43-9580-0efca0ba5ec8foto: kudyznudy.cz

Tip od Romana Štabrňáka:

Vyrazte kamkoli do přírody. My se snažíme se chodit denně. Můj tip, pokud jste s dětmi, je zookoutek v Chuchli v Praze. Za Slivencem zaparkujete auto a potom můžete velmi příjemnou nenáročnou procházkou dojít až k zookoutku, kde je to velmi milé. Každý rok se Zoo vylepšuje a je tam moc milé prostředí.
Zrovna tak bych mohl doporučit Průhonický zámek, respektive jeho zahrady. Ty jsou hezký za každého počasí.

tip štabrňák

Tip od Václava Jílka

Z Řeporyjského náměstí podél Dalejského potoka dál do Prokopského údolí až do Hlubočep. Projdete se po dně pravěkého moře, minete několik rozpadlých mlýnů, objevíte pár bývalých lomů bohatých na zkameněliny z období prvohor a těsně před koncem výletu nahlédnete k jezírku, kde se natáčela ikonická scéna z filmu Pelíšky, kdy opravdu nebyl čas lámat si hlavu, kdo byl kdo.

900x604_2M_gRUfoto: mapy.cz 

Nejbližší představení

Ne. 3. 12. - Studio DVA divadlo

Slavné pražské hotely

14:00

vyprodáno
Ne. 3. 12. - Studio DVA divadlo

Lovci bobrů

15:00

vyprodáno
Ne. 3. 12. - Studio DVA divadlo

Lovci bobrů

19:00

vyprodáno*
Ne. 3. 12. - Malá scéna

O lásce

19:30
Změna termínu - Sobota 18. 5.
15:30

vyprodáno
Program
* Zbývají poslední volná místa - volejte 222 222 598

Repertoár

4 sestryPatrik Hartl BeckhamPetr Zelenka Bez rouchaMichael Frayn BiletářkaArnošt Goldflam Brouk v hlavěGeorges Feydeau CELEBRITYOndřej Sokol DuetyPeter Quilter Funny GirlJ. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart HerečkaPeter Quilter Holky jako květElaine Murphy Hovory o štěstí mezi čtyřma očimaPatrik Hartl Chlapi soběFrank Pinkus, Kay Kruppa Jezinky a bezinkyJoseph Kesselring JudyPeter Quilter LedňáčekWilliam Douglas Home Líbánky na JadranuPatrik Hartl Lovci bobrůPatrik Hartl Malý princna motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho Mě nezadusíšMichaela Gübelová MiseryWilliam Goldman Moje tangoRon Hutchinson O láscePhilippe Claudel Odpočívej ve svém pokojiDavid Lindsay-Abaire Oscar pro EmilyFolker Bohnet, Alexander Alexy Otevřené manželstvíDario Fo, Franca Rame PitevnaDavid Drábek Poprask na laguněCarlo Goldoni RevizorNikolaj Vasiljevič Gogol RokenrolMiroslav Hanuš SaxanaM. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček Setkání s Patrikem Hartlembeseda a autogramiáda Sex pro pokročiléMichele Riml Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočinyMichele Riml SMOLÍKOVIHánusz Miró Starci na chmeluBlažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála Šíleně smutná princeznaFrantišek Vlček, Bořivoj Zeman Tři grácie z umakartuMichaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová Vánoční koledana motivy Charlese Dickense VěraPetr Zelenka VlaštovkaGuillem Clua Vše o mužíchMiro Gavran Vše o ženáchMiro Gavran VysavačPatrik Hartl Vzpomínky zůstanouBernard Slade

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY divadla Studio DVA:
Pondělí – Neděle od 15:00 do 19:00 hod.

(v případě dřívějšího představení pokladna otevřena hodinu před jeho začátkem)

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2023 © Studio DVA divadlo