Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Ohlasy

„Divadelní představení Vánoční koleda bylo kombinací divadla, koncertu a muzikálu s živým orchestrem, které hodnotím jako vynikající. Samotné divadlo má vysokou úroveň nejen ze stránky vzhledové a tím tvořené atmosféry, ale i ze strany profesionálního přístupu usměvavého personálu, kterého byl dostatek a byl připraven poradit v každé chvíli.
Mně nezbývá, než doporučit návštěvu divadla každému z vás.“
Lenka Růžičková (Facebook)

„Příjemná atmosféra, personál a hlavně repertoár 🙂 Vánoční koleda je silný příběh a v podání p. Rodena nezapomenutelný zážitek, živá hudba je balzám na duši 🙂 děkuji Vám všem za Vaši ochotu udělat radost ostatním 🙂 Ať se Vám daří i nadále :-)“ 
Marie Vojtěchová (Facebook)

„DĚKUJI za nádherné představení VÁNOČNÍ KOLEDA…. 🙂 Byli jsme 29.12 od 15h…..Nádherný zážitek… 🙂 Dojemné…nemám slov…Příští rok bychom rádi znovu…DĚKUJEME..:-) Melodie něchtějí z hlavy ven…vzpomínky se převalují v hlavě…. ….Náš desetiletý syn šel nadšený z divadla ven..to je něco, za co je vážně třeba velký DÍK…”
Jana Cohornová (Facebook)

„Včera večer jsem byla letos již po druhé na Vánoční koledě a zanechala na mně stejně silný dojem jako napoprvé. Naopak jsem si to teď užila možná ještě víc, jelikož jsem seděla v 1.řadě. Opět smekám velkou poklonu panu Karlu Rodenovi, obdivuji ho čím dál tím víc, je to opravdu PAN HEREC. Pěvecké výkony byly také geniální, Václav Noid Bárta skvěle nahradil Davida Kollera. Je to opravdu nádherné představení po všech stránkách, mohla bych na něj jít zase znovu, tak doufám, že ho za rok budete opět hrát, protože bych si to 100% nenechala ujít! A v neposlední řadě smekám poklonu režisérovi Ondřejovi Sokolovi, že takovou nádhernou věc zrealizoval. Je to jedno z mála představení (možná zatím i jediné), kdy mám po celou dobu husí kůži a slzy v očích, tolik mě to dojímá. Takže ještě jednou všem velký DÍK za toto nádherné a povedené představení.”
Sendy Hlásecká (Facebook)

„Dekujeme za dnesni predstaveni:) konecne na nas dychla vanocni nalada a krome zazitku si neseme domu i vsemi podepsane vanocni album Koledy:) dokonale!”
Lucie Rokosova (Facebook)

„Moc děkuji za včerejší představení Vánoční koledy. Všichni, kteří se na tomto projektu podíleli mají můj obdiv. Speciální poklonu bych chtěla vyseknout Karlu Rodenovi, který byl excelentní. Byl to opravdu zážitek…..”
Lenka Čiháková (Facebook)

„Ráda bych vyjádřila svůj obdiv panu režisérovi Vánoční koledy a samozřejmě hercům… je to prostě dechberoucí zážitek, opravdu jsem byla z představení nadšená a vzbudilo ve mě hromadu emocí 🙂 děkuji Vám mnohokrát, určitě jsem na Vánoční koledě nebyla naposledy ;-))”
Radka Baštýřová (Facebook)

„Rád by som aspoň takto cez Facebook poďakoval za jedno nádherné predstavenie, akým Vánoční koleda rozhodne je! Po tom, ako sme ho s manželkou videli minulý rok v Bratislave, nám bolo ľúto, že už ho asi nikdy neuvidíme. O to viac nás potešilo, keď sme sa dozvedeli o ďalších predstaveniach, ktoré sú na programe tento rok. Neváhali sme ani minútu a zamierili na naň do Prahy. V porovnaní s minulým rokom nám trochu chýbala Szidi Tobias, ale Zuzana Mauréry ju 100% nahradila. Celé predstavenie bolo opäť vynikajúce a ako bonus sme si domov samozrejme odniesli aj CD s autogramami hercov. Na záver by som rád ešte raz poďakoval tak hercom ako aj ostatným ľudom, ktorí majú s týmto predstavením čo dočinenia a verím, že o rok sa stretneme opäť!”
Michal Zerzan (Facebook)

„Chtěla bych moc a moc poděkovat za včerejší premiéru Vánoční koledy. Strašně moc se mi líbila, ještě teď vstřebávám dojmy. Musím pochválit úplně všechny – Karel Roden byl naprosto famózní!!! Pěvecké výkony také naprosto odzbrojující, Ivanka Chýlková mě opravdu mile překvapila, jak umí krásně zpívat. Po celou dobu představení jsem měla husí kůži, obzvláště při písni Písek je čas, to jsem se tam málem rozplynula. 🙂 Při této a i při ostatních písních jsem musela zatlačovat slzy, opravdu nádhera, nádhera, nádhera! Krásné zpracování celého představení, Ondřejovi Sokolovi patří velké poděkování!!! Nečekala jsem, že mě to zasáhne natolik, že na to budu chtít jít znovu. Kdybych mohla, šla bych zas zas….musím také vyzdvihnout dětské role, ty byly kouzelné 🙂 prostě celé to bylo úžasné, dojemné…ještě jednou moc děkuji za krásný a nezapomenutelný zážitek na který budu dlouho vzpomínat a doufám, že za rok ho budete zase hrát!!!! :-)”
Sendy Hlásecká (Facebook)

„Vanocni koleda je jedno z nejdojemnejsich predstaveni, jake jsem kdy videla. Moc Vam za ne dekuju. Poselstvi Vanoc je v krasnem, puvodnim pribehu podtrzeno velmi napaditym a neobvyklym provedenim a vydarenymi pianickami. Odchazela jsem loni z divadla nejen dojata, ale v takove nalade, kterou bych si chtela udrzet cely rok. Navic jsem mela pocit, ze to vsichni zucastneni delaji opravdu radi a s nadsenim. Letos budu davat listky jako darek…o davani to konec koncu cele je…”
Katerina Kucerova (Facebook)

„Vanocni koleda je neuveritelny zazitek. Videla jsem vloni a letos se chystam urcite take. Spojeni ziveho orchestru a hraneho pribehu je uzasne a vtahne vas to do deje. Vsichni zpevaci vcetne Ivanky Chylkove zpivaji tak, ze vas bude mrazit. Pribeh je znamy, ale provedeni Ondry je vyborne. Vykon Karla Rodena je vynikajici a ostatni herci jakehokoliv veku jsou uzasni. Proste tohle musite videt,protoze ten pocit,se kterym budete odchazet je nezapomenutelny.”
Michaela Lachmanová (Facebook)