Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Ničeho nelituji - Pocta Édith Piaf Monika Absolonová a pianoJan Cina zpívá Malého prince

Balzerová Eliška

Herectví studovala na Konzervatoři a JAMU v Brně. První angažmá nastoupila v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích. kde působila čtyři sezony. Plných dvacet let pak strávila v Divadle na Vinohradech, kde hrála v mnoha úspěšných inscenacích ‒ Ubohý vrah, Dům čtyř letor, Brouk v hlavě, Urmefisto atd.
V devadesátých letech se stala iniciátorkou a spoluzakladatelkou Divadla Na Fidlovačce, které bylo otevřeno v roce 1998. Na této scéně ji diváci v posledních 20 letech mohli vidět v inscenacích Šumař na střeše, Kabaret, Julie, ty jsi kouzelná, Poslední doutník, Čaj u královny, Tři holky jako květ, Babička, Až naprší a uschne nebo Dohazovačka.
Často také spolupracovala s divadlem Viola, kde vedle Mistrovské lekce, hře o Marii Callasové, měl premiéru i Můj báječný rozvod.
Značnou popularitu získala řadou filmových a televizních rolí, např. v seriálu Nemocnice na kraji města, Zlatí úhoři, Městem chodí Mikuláš, Vrchní, prchni, S tebou mě baví svět, Ženy v pokušení, Láska je láska, Teorie tygra.
Za svoji práci v divadle, filmu, televizi i dabingu obdržela řadu ocenění ‒ cenu Bambi, Český lev, televizní cenu Elsa, Cenu F. Filipovského za dabing.

herci_balcarova

Podílí se na těchto inscenacích:

Můj báječný rozvod

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2019 © Studio DVA divadlo