Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Osoby a obsazení

Saxana: Berenika Kohoutová / Vendula Příhodová
Honza: Václav Jílek (understudy Milan Ligač)

Rousek: Štěpán Benoni
Bujnoch: Filip Hořejš
Adámek: Milan Ligač (understudy Viktor Novák) 

Učitelka: Ivana Chýlková (understudy Veronika Morávková)
Ředitel, Doktor: Jan Kraus
Školník a Kouzelnický průvodce představením: Roman Štabrňák
Školnice, Pacientka, Kuchařka: Sabina Remundová
Bláha, Netopýr: Vilém Udatný
Koutná, Zdravotní sestra, Obsluha v McDonaldu a další: Petra Kosková

Žáci, Čerti, Hydrant, Závěs, Plot, Lampa, Květina, Socha, Police, Topení a další:
Veronika Morávková / Tereza Machová, Viktor Novák / Petr Faltus, Kateřina Viktorka Steinerová / Zdeňka Hubeňáková, Rozálie Solařová / Karolína Beerová, Vendula Skalická / Zuzana Havrlantová 

Speciální host ve filmovém kostýmu Theodora Pištěka: Petra Černocká

 

Autoři a inscenační tým

Původní scénář: Miloš Macourek, Hermína Franková, Václav Vorlíček
Režie, scéna, divadelní adaptace: Šimon Caban

Kostýmy: Simona Rybáková
Kouzla a efekty: Roman Štabrňák, Pavel Dolejška
Hudba: David Solař, Angelo Michajlov
Texty písní: Jan Fischer, Pavel Kopta
Choreografie: Petra Parvoničová
Videoprojekce: Petr Hloušek
Dramaturgická spolupráce: Darina Abrahámová

Sound design: Karel Mařík
Light design: Petr Olša
Asistentky režie: Petra Parvoničová, Eliška Zemánková
Asistentka choreografie: Karolína Beerová

Produkce: Eliška Zemánková

Inspice: Eliška Zemánková, Halina Šebesťáková
Jevištní technika: Jiří Procházka a spol.
Garderoba: Alena Kočová, Veronika Zemánková
Rekvizity: Martina Plíhalová, Kristina Tělupilová
Zvuk: Karel Mařík, David Velemínský
Světla: Jiří Holý, Ondřej Kahoun, Petr Olša
Vlásenky a líčení: Kristina Karmazinová, Marie Renčová
Práce se zvířaty: Václav Tomšovský
Pyroefekty: David Krejčík
Show rigger, akrobatická příprava: Tomáš Pintér

Výroba scény: Hort Dekorace
Výroba kostýmů: Roman Dobeš, Markéta Byková, Romana Slavíčková, Iveta Trmalová
Výroba masek: Miluše Tothová, Mirka Dolívková, Blanka Pechová
Výroba kouzelnických rekvizit: MAGIC STUDIO 2000, Mike Michaels, Eitan Klerer, Jindřich Svoboda

Aranžmá a hudební nastudování: David Solař
bicí: Roman Vícha, basa: Jan Jakubec, kytary: Marcus Tran, klávesy a programování: David Solař,
trubka: Lukáš Koudelka, trombon: Josef Pospíšil, saxofony a flétna: Vladimír „Boryš“ Secký
natočeno: Studio dh Vyžlovka
mix a mastering: Daniel Hádl

Producent: Michal Hrubý