Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Polibek

Markéta Irglová 2014

Markéta Irglová s kapelou  u nás vystoupí na jedné z mála zastávek v České republice v rámci evropského turné ke druhému sólovému albu MUNA. Vstupenky na koncert konaný 10. listopadu 2014 od 19 hod. v divadle Studio DVA jsou  již v prodeji. Doprovodnou skupinu budou tvořit Rob Bochnik a Joe Doyle (The Frames, Swell Season) a Aida Shahgashemi. Roli předkapely obstará písničkářka Rosi Golan.

_MG_1044

Nové CD Muna

Tři roky po svém debutovém albu ANAR přichází jediná česká ženská držitelka Oscara  s novým CD. Jedenáct autorských písní v bohatším aranžmá a s širším nástrojovým obsazením   náladou sice navazuje na romanticko-folkový debut, ale v řadě písní autorka tyto hranice překračuje a dostává se do poloh dříve netušených, ve kterých se potkává rocková hudba s etnickými vlivy Orientu.

Písně Irglová převážně napsala během jednoho roku života v New Yorku, ale v průběhu šestiměsíční studiové práce na Islandu doslova „prosákly“ mystickou  atmosfétou tohoto „ztraceného“ ostrova, a to i díky participaci místních hudebníků, lokacím, kde se nahrávalo a především invenci producenta a studiového inženýra Sturly Mio Thorissona.  Ze sedmadvaceti hudebníků, kteří na albu spolupracovali, jádro tvořili obdobně jako v případě předchozího debutu kytarista Rob Bochnik (The Frames a Swell Season) a iránská perkusionistka a hráčka na tradiční  buben daf Aida Shahgashemi. V úloze doprovodné zpěvačky se v několika písních objeví i sestra Markéty Irglové Zuzana, posluchači si užijí i smyčců, chrámového sboru nebo i netradičně pojaté hry na banjo.

MUNA-Packshot- 300dpi 12x12cm

 

 

 

Nejbližší představení

So. 27. 11. - Studio DVA divadlo

Vánoční koleda

18:00

Ne. 28. 11. - Studio DVA divadlo

Vánoční koleda

15:00

Ne. 28. 11. - Malá scéna

Tak já letim!

19:30

Ne. 28. 11. - Studio DVA divadlo

Vysavač

Přesunuto z 2. 5. 2021
20:00

Po. 29. 11. - Malá scéna

Vánoce ve staré Praze

17:30

vyprodáno
Program

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY divadla Studio DVA:
Pondělí – Neděle od 15:00 do 19:00 hod.

(v případě dřívějšího představení pokladna otevřena půl hodinu před jeho začátkem)

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2021 © Studio DVA divadlo