Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Lovci bobrůBez rouchaHana a Petr Ulrychovi & Javory Beat

Program - Červen

Sobota 1. 6.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
14:00

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:30
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 2. 6.

Tomáš Kačo - My Songbook

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o ženách

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 3. 6.

Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Úterý 4. 6.

Křížem krážem Národní třídou
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:15
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Středa 5. 6.

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:30
Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 6. 6.

Peter Quilter

Judy
PŘEDPREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
Přesunuto z 16. 1. 2024
19:30

Pátek 7. 6.

Michael Frayn

Bez roucha

Studio DVA divadlo
Přesunuto z 18. 12. 2023
19:00
19:30
Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 8. 6.

09:00
na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
14:00
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:30
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00
19:30
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 9. 6.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
Přesunuto z 14. 4. 2024
15:00
Michele Riml

Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny

Studio DVA divadlo
Přesunuto z 13. 4. 2024
19:00
Albert Ramsdell Gurney

Milostné dopisy

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
Přesunuto z 10. 6. 2024
19:30

Pondělí 10. 6.

Boleslav Polívka

DNA
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
19:00
Albert Ramsdell Gurney

Milostné dopisy

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Změna termínu - Neděle 9. 6.
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Úterý 11. 6.

Petr Zelenka

Věra
DERNIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00
Miroslav Krobot, Marika Šoposká

Štíři z února

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Středa 12. 6.

Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o ženách

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Čtvrtek 13. 6.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
Michaela Gübelová

Mě nezadusíš

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO
Patrik Hartl

Vysavač

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Pátek 14. 6.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00
Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO
Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30
Peter Quilter

Judy
PREMIÉRA

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 15. 6.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
15:00
Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00
Guillem Clua

Vlaštovka

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO
Ondřej Sokol

CELEBRITY

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Neděle 16. 6.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
15:00

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:30
Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00
19:30
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pondělí 17. 6.

19:30
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 18. 6.

Křížem krážem Národní třídou
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
17:15
William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
19:00
David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
Přesunuto z 26. 2. 2024
19:30
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Středa 19. 6.

Michael Frayn

Bez roucha

Studio DVA divadlo
Přesunuto z 28. 1. 2024
19:00
Frank Pinkus, Kay Kruppa

Chlapi sobě

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Čtvrtek 20. 6.

Méně známé Staré město
KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:00
David Drábek

Pitevna
PŘEDPREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Tak já letim!

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 21. 6.

David Drábek

Pitevna
PŘEDPREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00
Miroslav Krobot, Marika Šoposká

Štíři z února

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO
Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 22. 6.

David Drábek

Pitevna
PŘEDPREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00
Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 23. 6.

Boleslav Polívka

Sága aneb Vizovský zázrak
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Duety

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pondělí 24. 6.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00
19:30
Miroslav Krobot, Marika Šoposká

Štíři z února

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO
Peter Quilter

Duety

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 25. 6.

Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00
Miroslav Krobot, Marika Šoposká

Štíři z února

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO
Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Středa 26. 6.

Philippe Claudel

O lásce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
Přesunuto z 18. 5. 2024
19:30
Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Letní scéna Výstaviště Holešovice
19:30
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Čtvrtek 27. 6.

William Douglas Home

Ledňáček

Studio DVA divadlo
19:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00
Peter Quilter

Judy

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pátek 28. 6.

Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00
Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Sobota 29. 6.

Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Neděle 30. 6.

Miro Gavran

Vše o mužích

Letní scéna Vyšehrad
20:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Letní scéna Výstaviště Holešovice
20:00

Nejbližší představení

17:15

vyprodáno
St. 24. 4. - Studio DVA divadlo

Lovci bobrů

19:00

vyprodáno
19:30

vyprodáno*
17:00

vyprodáno
Čt. 25. 4. - Studio DVA divadlo

Beckham

19:00

Program
* Zbývají poslední volná místa - volejte 222 222 598

Repertoár

4 sestryPatrik Hartl BeckhamPetr Zelenka Bez rouchaMichael Frayn BiletářkaArnošt Goldflam Brouk v hlavěGeorges Feydeau CELEBRITYOndřej Sokol DuetyPeter Quilter Funny GirlJ. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart HerečkaPeter Quilter Holky jako květElaine Murphy Hovory o štěstí mezi čtyřma očimaPatrik Hartl Chlapi soběFrank Pinkus, Kay Kruppa Jezinky a bezinkyJoseph Kesselring JudyPeter Quilter LedňáčekWilliam Douglas Home Líbánky na JadranuPatrik Hartl Lovci bobrůPatrik Hartl Malý princna motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho Mě nezadusíšMichaela Gübelová Milostné dopisyAlbert Ramsdell Gurney MiseryWilliam Goldman Noční spojeViliam Klimáček O láscePhilippe Claudel Odpočívej ve svém pokojiDavid Lindsay-Abaire Oscar pro EmilyFolker Bohnet, Alexander Alexy Otevřené manželstvíDario Fo, Franca Rame PitevnaDavid Drábek Poprask na laguněCarlo Goldoni RevizorNikolaj Vasiljevič Gogol RokenrolMiroslav Hanuš SaxanaM. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček Sex pro pokročiléMichele Riml Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočinyMichele Riml Starci na chmeluBlažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála Šíleně smutná princeznaFrantišek Vlček, Bořivoj Zeman Štíři z únoraMiroslav Krobot, Marika Šoposká Tři grácie z umakartuMichaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová Vánoční koledana motivy Charlese Dickense VěraPetr Zelenka VlaštovkaGuillem Clua Vše o mužíchMiro Gavran Vše o ženáchMiro Gavran VysavačPatrik Hartl Vzpomínky zůstanouBernard Slade

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY divadla Studio DVA:
Pondělí – Neděle od 15:00 do 19:00 hod.

(v případě dřívějšího představení pokladna otevřena hodinu před jeho začátkem)

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2024 © Studio DVA divadlo