Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vše o ženáchOscar pro Emily Starci na chmelu

Program - Srpen 2020

Sobota 1. 8.

18:00
Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Starci na chmelu

Tvrz Divice
20:00
Michele Riml

Sex pro pokročilé

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 2. 8.

18:00
Michele Riml

Sex pro pokročilé

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pondělí 3. 8.

18:00
Peter Quilter

Duety

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 4. 8.

18:00
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
Peter Quilter

Duety

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Středa 5. 8.

18:00
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
Ondřej Sokol

CELEBRITY

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Čtvrtek 6. 8.

18:00
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00
Peter Quilter

Duety

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pátek 7. 8.

18:00

připravujeme
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
Peter Quilter

Duety

Tvrz Divice
20:00
Ondřej Sokol

CELEBRITY

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 8. 8.

18:00

připravujeme
Kristof Magnusson

Kutloch aneb I muži mají své dny

Letní scéna Vyšehrad
20:00
20:00

VYPRODÁNO

Neděle 9. 8.

18:00

připravujeme
Kristof Magnusson

Kutloch aneb I muži mají své dny

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pondělí 10. 8.

18:00
Peter Quilter

Duety

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 11. 8.

18:00
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
Peter Quilter

Duety

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Středa 12. 8.

18:00
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Lenka Nová - Dopisy

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Čtvrtek 13. 8.

18:00
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pátek 14. 8.

18:00

připravujeme
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Letní scéna Vítězná
20:00
Szidi Tobias

Szidi Tobias & band - Sedmoláska

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 15. 8.

18:00
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00
Patrik Hartl

4 sestry

Letní scéna Vítězná
20:00
Ondřej Sokol

CELEBRITY

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 16. 8.

18:00

připravujeme
Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00
Patrik Hartl

4 sestry

Letní scéna Vyšehrad
20:00

zrušeno z provozních důvodů
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Letní scéna Vítězná
20:00
Ondřej Sokol

CELEBRITY

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pondělí 17. 8.

18:00

připravujeme
Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00
Patrik Hartl

4 sestry

Letní scéna Vyšehrad
20:00

zrušeno z provozních důvodů
Ondřej Sokol

CELEBRITY

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Středa 19. 8.

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor
PREMIÉRA

Letní scéna Vyšehrad
20:00

VYPRODÁNO

Čtvrtek 20. 8.

18:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pátek 21. 8.

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 22. 8.

18:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 23. 8.

18:00

připravujeme
Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00
Dan Bárta

Dan Bárta & Robert Balzar Trio

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pondělí 24. 8.

18:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Úterý 25. 8.

18:00

připravujeme
Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
19:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Středa 26. 8.

18:00
na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
19:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Čtvrtek 27. 8.

18:00
Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

EVITA

Studio DVA divadlo
19:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pátek 28. 8.

18:00

připravujeme
Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

EVITA

Studio DVA divadlo
19:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Sobota 29. 8.

Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

EVITA

Studio DVA divadlo
14:00
Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

EVITA
DERNIÉRA

Studio DVA divadlo
18:00
18:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Neděle 30. 8.

Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
15:00
18:00

připravujeme
Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
19:00
Kristof Magnusson

Kutloch aneb I muži mají své dny

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Pondělí 31. 8.

18:00

připravujeme
David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00
Pierre Palmade, Christophe Duthuron

Rebelky

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30
Kristof Magnusson

Kutloch aneb I muži mají své dny

Letní scéna Vyšehrad
20:00

Nejbližší představení

18:00

vyprodáno
Pá. 10. 7. - Letní scéna Vyšehrad

Brouk v hlavě

20:00

18:00

vyprodáno
So. 11. 7. - Letní scéna Vyšehrad

Brouk v hlavě

20:00

18:00

Program

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
po-pá 11:00-18:00 hod.
(nebo až do začátku představení)
tel.: 222 222 598

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2020 © Studio DVA divadlo