Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Program - Květen 2020

Pátek 1. 5.

M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
14:00
M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
18:00

Sobota 2. 5.

M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
11:00
M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
15:00
Ondřej Sokol

CELEBRITY

Studio DVA divadlo
20:00

Neděle 3. 5.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
14:00
Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 4. 5.

Michele Riml

Vzhůru do divočiny

Studio DVA divadlo
19:00
Richard Alfieri

Šest tanečních hodin v šesti týdnech

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 5. 5.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
Dermot Canavan

Třetí prst na levé ruce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 6. 5.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
Philippe Claudel

O lásce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 7. 5.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00
Ger Thijs

Polibek

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 8. 5.

Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
15:00
Kristof Magnusson

Kutloch aneb I muži mají své dny

Studio DVA divadlo
19:00
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 9. 5.

Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 10. 5.

Hánusz Miró

SMOLÍKOVI

Studio DVA divadlo
14:00
Ron Hutchinson

Moje tango

Studio DVA divadlo
19:00
Karolína Koubová

Ne za každou cenu

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 11. 5.

William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
19:00
Arnold Wesker

Ženy přežijí

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 12. 5.

Alexandr Nikolajevič Ostrovskij

Les

Studio DVA divadlo
19:00
Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 13. 5.

René Levínský

Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
18:00
Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Studio DVA divadlo
19:00
René Levínský

Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
20:00

Čtvrtek 14. 5.

Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

EVITA

Studio DVA divadlo
19:00
Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 15. 5.

Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

EVITA
DERNIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 16. 5.

František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
14:00
František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
18:00

Neděle 17. 5.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 18. 5.

Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00
Viliam Klimáček

Herečky (miluj blížneho svojho)

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 19. 5.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
Karolína Koubová

Ne za každou cenu

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 20. 5.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
Luboš Balák

Manželství v kostce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 21. 5.

Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00
John Misto

Madame Rubinstein

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 22. 5.

J. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart

Funny Girl

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 23. 5.

Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
14:00
Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 24. 5.

Tomáš Kačo – My Home

Studio DVA divadlo
19:00
Patrik Hartl

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 25. 5.

Petr Zelenka

Věra

Studio DVA divadlo
19:00
Ger Thijs

Polibek

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 26. 5.

Patrik Hartl

Klára a Bára

Studio DVA divadlo
19:00
Pierre Palmade, Christophe Duthuron

Rebelky

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 27. 5.

Boleslav Polívka

DNA

Studio DVA divadlo
19:00
Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 28. 5.

Cabani

Bond / Medea

Studio DVA divadlo
19:00
Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 29. 5.

Cabani

Bond / Medea

Studio DVA divadlo
19:00

Ničeho nelituji - Pocta Édith Piaf

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 30. 5.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 31. 5.

Ron Hutchinson

Moje tango

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Nejbližší představení

Ne. 5. 4. - Studio DVA divadlo

Šíleně smutná princezna

Ne. 5. 4. - Studio DVA divadlo

Šíleně smutná princezna

Po. 6. 4. - Studio DVA divadlo

4 sestry

Po. 6. 4. - ONLINE přenos

JSME S VÁMI

ONLINE

Út. 7. 4. - Studio DVA divadlo

Misery

Program

JSME S VÁMI

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
pondělí-neděle: 11:00-19:00
tel. 222 222 598

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2020 © Studio DVA divadlo