Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Kutloch aneb I muži mají své dnyStarí majstriTaxi Bratislava (tekutá realita)

Program - Listopad 2019

Pátek 1. 11.

Cabani

Bond / Medea

Studio DVA divadlo
19:00
Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 2. 11.

Cabani

Bond / Medea

Studio DVA divadlo
19:00
Richard Alfieri

Šest tanečních hodin v šesti týdnech
Divadlo Bolka Polívky

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 3. 11.

Patrik Hartl

Hvězda

Studio DVA divadlo
19:00
Philippe Claudel

O lásce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 4. 11.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00
Arnold Wesker

Ženy přežijí

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Úterý 5. 11.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00

Bez urážky nikdo neodejde

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 6. 11.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00
Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
20:00

Čtvrtek 7. 11.

René Levínský

Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
18:00
Ron Hutchinson

Moje tango

Studio DVA divadlo
19:00
René Levínský

Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
20:00

Pátek 8. 11.

Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00
Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 9. 11.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 10. 11.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Pondělí 11. 11.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
19:00
Ger Thijs

Polibek

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 12. 11.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
Arnold Wesker

Ženy přežijí

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 13. 11.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO
John Misto

Madame Rubinstein

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
20:00

Čtvrtek 14. 11.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 15. 11.

Ondřej Sokol

CELEBRITY

Studio DVA divadlo
19:00
Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 16. 11.

Divadlo pod lupou!

Studio DVA divadlo
10:00
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij

Les

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 17. 11.

Ron Hutchinson

Moje tango

Studio DVA divadlo
19:00
Ger Thijs

Polibek

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 18. 11.

Ger Thijs

Polibek

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 19. 11.

Patrik Hartl

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 20. 11.

Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 21. 11.

M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana
PREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00

připravujeme
Pierre Palmade, Christophe Duthuron

Rebelky
Divadlo Bolka Polívky

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 22. 11.

M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana
ODPOLEDNÍ MATINÉ

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00
Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 23. 11.

M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
14:00
M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
18:00
Philippe Claudel

O lásce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 24. 11.

František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
11:00
František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
15:00
Miro Gavran

Vše o ženách

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30
Kristof Magnusson

Kutloch aneb I muži mají své dny

Studio DVA divadlo
20:00

Pondělí 25. 11.

Petr Zelenka

Věra

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 26. 11.

William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
19:00
Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 27. 11.

J. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart

Funny Girl

Studio DVA divadlo
19:00
John Misto

Madame Rubinstein

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 28. 11.

Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

EVITA

Studio DVA divadlo
19:00
Milan Lasica

Na fašírky mi nesiahaj

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 29. 11.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
19:00
Milan Lasica

Na fašírky mi nesiahaj

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 30. 11.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
11:00
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
15:00
Luboš Balák

Manželství v kostce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
20:00

Nejbližší představení

Ne. 18. 8. - Letní scéna Vítězná

Líbánky na Jadranu

19:00
vyprodáno
Ne. 18. 8. - Letní scéna Vyšehrad

Kutloch aneb I muži mají své dny

20:00
Po. 19. 8. - Studio DVA divadlo

Líbánky na Jadranu

19:00
vyprodáno
Po. 19. 8. - Letní scéna Vyšehrad

Aneta Langerová - Pod širou oblohou

20:00
vyprodáno
Út. 20. 8. - Studio DVA divadlo

Klamstvo

19:00
Program

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
pondělí-neděle: 11:00-19:00
tel. 222 222 598

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2019 © Studio DVA divadlo