Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

CELEBRITYNičeho nelituji - Pocta Édith Piaf Monika Absolonová a piano

Program - Malá scéna

Sobota 20. 7.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
14:00
Vratislav Blažek, Zdeněk Podskalský

Světáci

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 21. 7.

Miloš Macourek, Oldřich Lipský

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
14:00
Jacques Offenbach, Johann Nestroy

Lidožraní aneb V nouzi Franta dobrej

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 22. 7.

Tomáš Dianiška

Pusťte Donnu k maturitě!

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Pondělí 26. 8.

Viliam Klimáček

Taxi Bratislava (tekutá realita)

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 8. 9.

Patrik Hartl

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 9. 9.

Philippe Claudel

O lásce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 11. 9.

John Misto

Madame Rubinstein

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
20:00

Čtvrtek 12. 9.

Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 13. 9.

John Misto

Madame Rubinstein

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 14. 9.

Richard Alfieri

Šest tanečních hodin v šesti týdnech
Divadlo Bolka Polívky

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 15. 9.

Patrik Hartl

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 16. 9.

Miro Gavran

Vše o ženách

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 17. 9.

Arnold Wesker

Ženy přežijí

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 18. 9.

René Levínský

Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
18:00
René Levínský

Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
20:00

Čtvrtek 19. 9.

Bez urážky nikdo neodejde

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 20. 9.

Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 21. 9.

Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 22. 9.

Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 23. 9.

Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 24. 9.

Ger Thijs

Polibek
PREMIÉRA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

připravujeme

Čtvrtek 26. 9.

Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 27. 9.

Ger Thijs

Polibek

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 29. 9.

Philippe Claudel

O lásce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 30. 9.

Miro Gavran

Vše o ženách

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

připravujeme

Úterý 1. 10.

Philippe Claudel

O lásce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 3. 10.

Patrik Hartl

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 4. 10.

Ničeho nelituji - Pocta Édith Piaf

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Sobota 5. 10.

Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 6. 10.

Ger Thijs

Polibek

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 9. 10.

Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 11. 10.

Philippe Claudel

O lásce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 12. 10.

Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 13. 10.

Ger Thijs

Polibek

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 14. 10.

Miro Gavran

Vše o ženách

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 15. 10.

Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
20:00

Středa 16. 10.

René Levínský

Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
18:00
René Levínský

Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
20:00

Čtvrtek 17. 10.

Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 18. 10.

John Misto

Madame Rubinstein

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 19. 10.

Milan Lasica

Na fašírky mi nesiahaj

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 22. 10.

Patrik Hartl

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 23. 10.

Richard Alfieri

Šest tanečních hodin v šesti týdnech
Divadlo Bolka Polívky

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 25. 10.

John Misto

Madame Rubinstein

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 27. 10.

Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 28. 10.

Arnold Wesker

Ženy přežijí

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 29. 10.

Arnold Wesker

Ženy přežijí

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 30. 10.

Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 1. 11.

Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 2. 11.

Richard Alfieri

Šest tanečních hodin v šesti týdnech
Divadlo Bolka Polívky

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 3. 11.

Philippe Claudel

O lásce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 4. 11.

Arnold Wesker

Ženy přežijí

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 5. 11.

Bez urážky nikdo neodejde

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 6. 11.

Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
20:00

Čtvrtek 7. 11.

René Levínský

Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
18:00
René Levínský

Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
20:00

Pátek 8. 11.

Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 11. 11.

Ger Thijs

Polibek

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 12. 11.

Arnold Wesker

Ženy přežijí

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 13. 11.

John Misto

Madame Rubinstein

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
20:00

Čtvrtek 14. 11.

Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 15. 11.

Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 17. 11.

Ger Thijs

Polibek

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 18. 11.

Ger Thijs

Polibek

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 19. 11.

Patrik Hartl

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 20. 11.

Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 21. 11.

Pierre Palmade, Christophe Duthuron

Rebelky
Divadlo Bolka Polívky

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 22. 11.

Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 23. 11.

Philippe Claudel

O lásce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 24. 11.

Miro Gavran

Vše o ženách

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 26. 11.

Dario Fo, Franca Rame

Otevřené manželství

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 27. 11.

John Misto

Madame Rubinstein

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 28. 11.

Milan Lasica

Na fašírky mi nesiahaj

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 29. 11.

Milan Lasica

Na fašírky mi nesiahaj

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 30. 11.

Luboš Balák

Manželství v kostce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 1. 12.

Eric Assous

Horská dráha
Divadlo Bolka Polívky

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 2. 12.

Patrik Hartl

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 3. 12.

Arnold Wesker

Ženy přežijí

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Středa 4. 12.

Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 5. 12.

Richard Alfieri

Šest tanečních hodin v šesti týdnech
Divadlo Bolka Polívky

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 6. 12.

Jiří Janků

České Vánoce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 7. 12.

Jiří Janků

České Vánoce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:30
Jiří Janků

České Vánoce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 8. 12.

Jiří Janků

České Vánoce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:30
Jiří Janků

České Vánoce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 10. 12.

Ger Thijs

Polibek

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Středa 11. 12.

Ger Thijs

Polibek

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 12. 12.

Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 13. 12.

Jiří Janků

České Vánoce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 14. 12.

Jiří Janků

České Vánoce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:30
Jiří Janků

České Vánoce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 15. 12.

Jiří Janků

České Vánoce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:30
Jiří Janků

České Vánoce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pondělí 16. 12.

Arnold Wesker

Ženy přežijí

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 17. 12.

René Levínský

Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
18:00
René Levínský

Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
20:00

Středa 18. 12.

Ničeho nelituji - Pocta Édith Piaf

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

VYPRODÁNO

Čtvrtek 19. 12.

Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 20. 12.

Dermot Canavan

Třetí prst na levé ruce
PREMIÉRA

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

připravujeme

Sobota 21. 12.

Bernard Slade

Vzpomínky zůstanou

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Čtvrtek 26. 12.

Jiří Janků

České Vánoce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
15:30
Jiří Janků

České Vánoce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Pátek 27. 12.

John Misto

Madame Rubinstein

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Sobota 28. 12.

John Misto

Madame Rubinstein

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Neděle 29. 12.

Dermot Canavan

Třetí prst na levé ruce

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
19:30

Úterý 31. 12.

Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
14:30
Folker Bohnet, Alexander Alexy

Oscar pro Emily

Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1
18:30

Nejbližší představení

Út. 16. 7. - Letní scéna Vyšehrad

Brouk v hlavě

20:00
vyprodáno
St. 17. 7. - Letní scéna Vyšehrad

Brouk v hlavě

20:00
vyprodáno
Čt. 18. 7. - Letní scéna Vyšehrad

Brouk v hlavě

20:00
vyprodáno
Pá. 19. 7. - Studio DVA divadlo

Hašler...

19:00
Pá. 19. 7. - Letní scéna Vyšehrad

CELEBRITY

20:00
Program

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
pondělí-neděle: 11:00-19:00
tel. 222 222 598

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2019 © Studio DVA divadlo