Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Kutloch aneb I muži mají své dnyStarí majstriTaxi Bratislava (tekutá realita)

Program - Studio DVA divadlo

Pondělí 19. 8.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Úterý 20. 8.

Florian Zeller

Klamstvo

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 21. 8.

William Douglas Home

Rybárik kráľovský

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 22. 8.

Ger Thijs

Starí majstri

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 31. 8.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 1. 9.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 2. 9.

Miro Gavran

Vše o mužích

Studio DVA divadlo
19:00
VYPRODÁNO
Pro poslední volná místa
volejte tel. 222 222 598

Úterý 3. 9.

Miro Gavran

Vše o mužích

Studio DVA divadlo
19:00
VYPRODÁNO
Pro poslední volná místa
volejte tel. 222 222 598

Středa 4. 9.

Čtvrtek 5. 9.

Cabani

Bond / Medea

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 6. 9.

Cabani

Bond / Medea

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 7. 9.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
14:00
Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 8. 9.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 9. 9.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 10. 9.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Středa 11. 9.

Ron Hutchinson

Moje tango

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 12. 9.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 13. 9.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Sobota 14. 9.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Neděle 15. 9.

Hánusz Miró

SMOLÍKOVI

Studio DVA divadlo
14:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 16. 9.

Petr Zelenka

Věra

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 17. 9.

Bolek Polívka

Klíště
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 18. 9.

Bolek Polívka

Klíště
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 19. 9.

Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

EVITA

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 20. 9.

Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

EVITA

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 21. 9.

František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
14:00
František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
18:00

Neděle 22. 9.

František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
11:00
Kristof Magnusson

Kutloch aneb I muži mají své dny

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 23. 9.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 24. 9.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 25. 9.

Alexandr Nikolajevič Ostrovskij

Les

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 26. 9.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 27. 9.

J. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart

Funny Girl

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 28. 9.

Divadlo pod lupou!

Studio DVA divadlo
10:00
J. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart

Funny Girl

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
20:00

Neděle 29. 9.

Hánusz Miró

SMOLÍKOVI

Studio DVA divadlo
15:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 30. 9.

William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 1. 10.

Patrik Hartl

Vysavač
ODPOLEDNÍ MATINÉ

Studio DVA divadlo
15:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 2. 10.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 3. 10.

Cabani

Bond / Medea

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 4. 10.

Cabani

Bond / Medea

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 5. 10.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
14:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 6. 10.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
14:00
Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 7. 10.

Miro Gavran

Vše o ženách

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 8. 10.

Ron Hutchinson

Moje tango

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 9. 10.

William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 10. 10.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 11. 10.

František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 12. 10.

František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
14:00
František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
18:00

Neděle 13. 10.

Michele Riml

Vzhůru do divočiny

Studio DVA divadlo
14:00
Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 14. 10.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Úterý 15. 10.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Středa 16. 10.

Petr Zelenka

Věra

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 17. 10.

Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 18. 10.

J. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart

Funny Girl

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 19. 10.

Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

EVITA

Studio DVA divadlo
14:00
Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

EVITA

Studio DVA divadlo
18:00

Pondělí 21. 10.

Ron Hutchinson

Moje tango

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 22. 10.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Středa 23. 10.

Patrik Hartl

Hvězda

Studio DVA divadlo
19:00
VYPRODÁNO
Pro poslední volná místa
volejte tel. 222 222 598

Čtvrtek 24. 10.

William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 25. 10.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 29. 10.

Hánusz Miró

SMOLÍKOVI

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 30. 10.

Alexandr Nikolajevič Ostrovskij

Les

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 31. 10.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 1. 11.

Cabani

Bond / Medea

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 2. 11.

Cabani

Bond / Medea

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 3. 11.

Patrik Hartl

Hvězda

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 4. 11.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 5. 11.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 6. 11.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 7. 11.

Ron Hutchinson

Moje tango

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 8. 11.

Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 9. 11.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 10. 11.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Pondělí 11. 11.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 12. 11.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Středa 13. 11.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Čtvrtek 14. 11.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 15. 11.

Ondřej Sokol

CELEBRITY

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 16. 11.

Divadlo pod lupou!

Studio DVA divadlo
10:00
Alexandr Nikolajevič Ostrovskij

Les

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 17. 11.

Ron Hutchinson

Moje tango

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 21. 11.

M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana
PREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00

připravujeme

Pátek 22. 11.

M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana
ODPOLEDNÍ MATINÉ

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 23. 11.

M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
14:00
M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
18:00

Neděle 24. 11.

František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
11:00
František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
15:00
Kristof Magnusson

Kutloch aneb I muži mají své dny

Studio DVA divadlo
20:00

Pondělí 25. 11.

Petr Zelenka

Věra

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 26. 11.

William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 27. 11.

J. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart

Funny Girl

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 28. 11.

Tim Rice, Andrew Lloyd Webber

EVITA

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 29. 11.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 30. 11.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
11:00
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
15:00
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
20:00

Neděle 1. 12.

Hánusz Miró

SMOLÍKOVI

Studio DVA divadlo
11:00
Michele Riml

Vzhůru do divočiny

Studio DVA divadlo
15:00
Ron Hutchinson

Moje tango

Studio DVA divadlo
20:00

Pondělí 2. 12.

William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 3. 12.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 4. 12.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 5. 12.

M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana
ODPOLEDNÍ MATINÉ

Studio DVA divadlo
15:00
M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 6. 12.

M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana
ODPOLEDNÍ MATINÉ

Studio DVA divadlo
15:00
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 7. 12.

M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
14:00
M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
18:00

Neděle 8. 12.

M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
11:00
M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
15:00
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
20:00

Pondělí 9. 12.

Boleslav Polívka

DNA
Divadlo Bolka Polívky

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 10. 12.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 11. 12.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 12. 12.

na motivy H. Ch. Andersena

Děvčátko - Vánoční příběh

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 13. 12.

na motivy H. Ch. Andersena

Děvčátko - Vánoční příběh

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 14. 12.

na motivy H. Ch. Andersena

Děvčátko - Vánoční příběh

Studio DVA divadlo
14:00
na motivy H. Ch. Andersena

Děvčátko - Vánoční příběh

Studio DVA divadlo
18:00

Neděle 15. 12.

na motivy H. Ch. Andersena

Děvčátko - Vánoční příběh

Studio DVA divadlo
11:00

VYPRODÁNO
na motivy H. Ch. Andersena

Děvčátko - Vánoční příběh
DERNIÉRA

Studio DVA divadlo
15:00

Pondělí 16. 12.

Petr Zelenka

Věra

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 17. 12.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 18. 12.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 19. 12.

Patrik Hartl

Vysavač
ODPOLEDNÍ MATINÉ

Studio DVA divadlo
15:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 20. 12.

Patrik Hartl

Hvězda

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 21. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
14:00
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
18:00

Neděle 22. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
11:00
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
15:00
Ondřej Sokol

CELEBRITY

Studio DVA divadlo
20:00

Pondělí 23. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda
ODPOLEDNÍ MATINÉ

Studio DVA divadlo
13:00
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
17:00

Čtvrtek 26. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
14:00
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
18:00

Pátek 27. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda
ODPOLEDNÍ MATINÉ

Studio DVA divadlo
11:00
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda
ODPOLEDNÍ MATINÉ

Studio DVA divadlo
15:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
20:00

Sobota 28. 12.

Kristof Magnusson

Kutloch aneb I muži mají své dny

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Neděle 29. 12.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
15:00
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Pondělí 30. 12.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Úterý 31. 12.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Studio DVA divadlo
13:00
Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
18:00
Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
21:00

Nejbližší představení

Ne. 18. 8. - Letní scéna Vítězná

Líbánky na Jadranu

19:00
vyprodáno
Ne. 18. 8. - Letní scéna Vyšehrad

Kutloch aneb I muži mají své dny

20:00
Po. 19. 8. - Studio DVA divadlo

Líbánky na Jadranu

19:00
vyprodáno
Po. 19. 8. - Letní scéna Vyšehrad

Aneta Langerová - Pod širou oblohou

20:00
vyprodáno
Út. 20. 8. - Studio DVA divadlo

Klamstvo

19:00
Program

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
pondělí-neděle: 11:00-19:00
tel. 222 222 598

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2019 © Studio DVA divadlo