Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Hovory o štěstí mezi čtyřma očimaRiaditel’ky zemeguleTak já letim!

Program - Studio DVA divadlo

Úterý 29. 11.

Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 30. 11.

19:00

Čtvrtek 1. 12.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 2. 12.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 3. 12.

Divadlo pod lupou!

Studio DVA divadlo
10:00
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Studio DVA divadlo
14:00
19:00

Neděle 4. 12.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
14:00
Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 5. 12.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 6. 12.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Středa 7. 12.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 8. 12.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky
PREMIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Pátek 9. 12.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Sobota 10. 12.

Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Studio DVA divadlo
14:00
17:00

VYPRODÁNO
Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Neděle 11. 12.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
14:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Pondělí 12. 12.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 13. 12.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 14. 12.

William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 15. 12.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 16. 12.

19:00

VYPRODÁNO

Sobota 17. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
14:00

VYPRODÁNO
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
20:00

Neděle 18. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
11:00

VYPRODÁNO
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
15:00

VYPRODÁNO
Ondřej Sokol

CELEBRITY

Studio DVA divadlo
20:00

Pondělí 19. 12.

Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 20. 12.

speciální předvánoční koncert se smyčci

Markéta Irglová

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 21. 12.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 22. 12.

Kristof Magnusson

Kutloch aneb I muži mají své dny
II. DERNIÉRA

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 23. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda
ODPOLEDNÍ MATINÉ

Studio DVA divadlo
13:00
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
17:00

Pondělí 26. 12.

17:00

VYPRODÁNO
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 27. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda
ODPOLEDNÍ MATINÉ

Studio DVA divadlo
14:00
na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda

Studio DVA divadlo
18:00

Středa 28. 12.

na motivy Charlese Dickense

Vánoční koleda
ODPOLEDNÍ MATINÉ

Studio DVA divadlo
14:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
20:00

VYPRODÁNO

Čtvrtek 29. 12.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
14:00
Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 30. 12.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně
ODPOLEDNÍ MATINÉ

Studio DVA divadlo
14:00
Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 31. 12.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
13:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
17:30
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
20:30

Pátek 6. 1.

Michal Horáček

Petře Hapko, děkujeme

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Sobota 7. 1.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 8. 1.

Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 9. 1.

19:00

Úterý 10. 1.

Peter Quilter

Duety

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 11. 1.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 12. 1.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 13. 1.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 14. 1.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Studio DVA divadlo
14:00
Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 15. 1.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
15:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 16. 1.

19:00

Úterý 17. 1.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 18. 1.

Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 19. 1.

Pátek 20. 1.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

VYPRODÁNO

Sobota 21. 1.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 22. 1.

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 23. 1.

Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 24. 1.

Petr Zelenka

Věra

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 25. 1.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 26. 1.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 27. 1.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 28. 1.

J. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart

Funny Girl

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 29. 1.

M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
14:00
M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
18:00

Pondělí 30. 1.

Boleslav Polívka

DNA

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 31. 1.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 1. 2.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 2. 2.

19:00

Pátek 3. 2.

Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 4. 2.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
14:00
William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
19:30

Neděle 5. 2.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
14:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 6. 2.

Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 7. 2.

Peter Quilter

Duety

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 8. 2.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 9. 2.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 10. 2.

David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 11. 2.

Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Studio DVA divadlo
14:00
Ondřej Sokol

CELEBRITY

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 12. 2.

Hánusz Miró

SMOLÍKOVI

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 13. 2.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 14. 2.

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 15. 2.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 16. 2.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 17. 2.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 18. 2.

M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
14:00
M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
18:00

Neděle 19. 2.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
15:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 20. 2.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 21. 2.

Peter Quilter

Duety

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 22. 2.

Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 23. 2.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 24. 2.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 25. 2.

J. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart

Funny Girl

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 26. 2.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
14:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 27. 2.

Boleslav Polívka

DNA

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 28. 2.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 1. 3.

Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 2. 3.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 3. 3.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 4. 3.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
15:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 5. 3.

Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 6. 3.

Petr Zelenka

Věra

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 7. 3.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 8. 3.

Peter Quilter

Duety

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 9. 3.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 10. 3.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 11. 3.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 12. 3.

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Studio DVA divadlo
14:00

Úterý 14. 3.

Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 15. 3.

Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 16. 3.

19:00

Pátek 17. 3.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 18. 3.

František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
14:00
František Vlček, Bořivoj Zeman

Šíleně smutná princezna

Studio DVA divadlo
18:00

Neděle 19. 3.

Hánusz Miró

SMOLÍKOVI

Studio DVA divadlo
14:00
David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 20. 3.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 21. 3.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 22. 3.

Peter Quilter

Duety

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 23. 3.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 24. 3.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 25. 3.

J. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart

Funny Girl

Studio DVA divadlo
14:00
Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 26. 3.

William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
14:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 27. 3.

Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 28. 3.

Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 29. 3.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 30. 3.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 31. 3.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 1. 4.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
14:00
David Lindsay-Abaire

Odpočívej ve svém pokoji

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 2. 4.

na motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho

Malý princ

Studio DVA divadlo
14:00
Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 3. 4.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 4. 4.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 5. 4.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 6. 4.

Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 11. 4.

Michele Riml

Sex pro pokročilé

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 12. 4.

Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 13. 4.

Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 14. 4.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 15. 4.

M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
14:00
M. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček

Saxana

Studio DVA divadlo
18:00

Neděle 16. 4.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
14:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 18. 4.

Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 19. 4.

Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 20. 4.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 21. 4.

Patrik Hartl

Líbánky na Jadranu

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 22. 4.

Patrik Hartl

Vysavač

Studio DVA divadlo
14:00
William Goldman

Misery

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 23. 4.

Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
15:00
Patrik Hartl

Lovci bobrů

Studio DVA divadlo
19:00

Pondělí 24. 4.

Patrik Hartl

4 sestry

Studio DVA divadlo
19:00

Úterý 25. 4.

Elaine Murphy

Holky jako květ

Studio DVA divadlo
19:00

Středa 26. 4.

Carlo Goldoni

Poprask na laguně

Studio DVA divadlo
19:00

Čtvrtek 27. 4.

Petr Zelenka

Beckham

Studio DVA divadlo
19:00

Pátek 28. 4.

Georges Feydeau

Brouk v hlavě

Studio DVA divadlo
19:00

Sobota 29. 4.

Hánusz Miró

SMOLÍKOVI

Studio DVA divadlo
14:00
Joseph Kesselring

Jezinky a bezinky

Studio DVA divadlo
19:00

Neděle 30. 4.

Michaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová

Tři grácie z umakartu

Studio DVA divadlo
14:00
Geraldine Aron

Můj báječný rozvod

Studio DVA divadlo
19:00

Nejbližší představení

17:30

vyprodáno
Út. 29. 11. - Studio DVA divadlo

Holky jako květ

19:00

Út. 29. 11. - Malá scéna

Tak já letim!

19:30

17:30

vyprodáno
St. 30. 11. - Studio DVA divadlo

Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny

19:00

Program

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY divadla Studio DVA:
Pondělí – Neděle od 15:00 do 19:00 hod.

(v případě dřívějšího představení pokladna otevřena půl hodinu před jeho začátkem)

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2022 © Studio DVA divadlo