Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Lovci bobrůBez rouchaHana a Petr Ulrychovi & Javory Beat

Jak se dělá divadlo

ANEB CO SE SKRÝVÁ ZA OPONOU

DSC0190

V sezóně 2024/2025 kapacita divadla neumožňuje pořádání divadelních workshopů a letních příměstských táborů. O případném konání v pozdějších sezónách vás budeme zde na webu včas informovat. Děkujeme za pochopení. 

Divadlo Studio DVA nabízí vašim dětem již po několik sezón možnost pravidelného setkávání s divadlem z druhé strany. Oblíbený cyklus workshopů s názvem „Jak se dělá divadlo“ pokračuje i v sezóně 2023/2024 a stejně jako v minulých letech se děti během osmi víkendových divadelních dílen postupně seznámí s jednotlivými oblastmi divadelní tvorby.

Představíme jim některé divadelní profese, pod vedením herečky a režisérky Denisy Agarski budou rozvíjet svou tvořivost a fantazii a hledat cestu k vyjádření skrze slova a pohyb. Naučí se přirozenému projevu v prostoru za sebe i za postavu, osvojí si správné používání hlasu a budou rozvíjet jeho potenciál. Součástí dílen bude také trénink nezbytné komunikace s partnerem a tvorby ve skupině. Účastníci získají komplexní představu o tom, co vše divadelní práce zahrnuje a jaké nároky klade na člověka a v neposlední řadě schopnost vnímat a analyzovat divadelní produkci jako zkušený a znalý divák.

Celou sérií divadelních dílen provází krom hlavní lektorky, herečky a režisérky Denisy Agarski speciální hosté z řad odborníků na danou oblast divadelní tvorby. Seznam lektorů najdete zde.

Workshopy jsou koncipovány jako jeden celek, možné je přihlásit se také na jednotlivé dílny. Je však třeba počítat s tím, že při výběru uchazečů jsou vždy upřednostněni zájemci o kompletní sérii všech osmi dílen. Zájemcům o jednotlivé dílny jsou nabízena místa pouze při nevyčerpání kapacity.

MÍSTO KONÁNÍ:
Malá scéna divadla Studio DVA (Na Perštýně 6, Praha 1)

PRO KOHO JSOU DÍNY URČENY:
        1) Věková kategorie: 12 – 15 let         termíny jednotlivých dílen
            přihláška ke stažení:

           Jak se dělá divadlo 2023/2024 (12-15let)

        2) Věková kategorie: 15 – 20 let         OBSAZENO
Maximální kapacita jedné skupiny je 16 osob.

CENA A PLATEBNÍ PODMÍNKY:
Celá série (osm dílen): 6 720,- Kč
Jednotlivě za každou dílnu: 1 200,- Kč

Platbu lze po individuální domluvě rozdělit do tří částek, splatných s měsíčním odstupem.
Při platbě celé série všech osmi dílen najednou ušetříte až 2 880,- Kč.

Kontakt: obchodní oddělení divadla, tel.  737 179 964, obchodni@studiodva.cz

JAK SE DĚLÁ DIVADLO

Nejbližší představení

17:15

vyprodáno
St. 24. 4. - Studio DVA divadlo

Lovci bobrů

19:00

vyprodáno
19:30

vyprodáno*
17:00

vyprodáno
Čt. 25. 4. - Studio DVA divadlo

Beckham

19:00

Program
* Zbývají poslední volná místa - volejte 222 222 598

Repertoár

4 sestryPatrik Hartl BeckhamPetr Zelenka Bez rouchaMichael Frayn BiletářkaArnošt Goldflam Brouk v hlavěGeorges Feydeau CELEBRITYOndřej Sokol DuetyPeter Quilter Funny GirlJ. Styne, B. Merrill, I. Lennart, M. Lennart HerečkaPeter Quilter Holky jako květElaine Murphy Hovory o štěstí mezi čtyřma očimaPatrik Hartl Chlapi soběFrank Pinkus, Kay Kruppa Jezinky a bezinkyJoseph Kesselring JudyPeter Quilter LedňáčekWilliam Douglas Home Líbánky na JadranuPatrik Hartl Lovci bobrůPatrik Hartl Malý princna motivy knihy Antoina de Saint-Exupéryho Mě nezadusíšMichaela Gübelová Milostné dopisyAlbert Ramsdell Gurney MiseryWilliam Goldman Noční spojeViliam Klimáček O láscePhilippe Claudel Odpočívej ve svém pokojiDavid Lindsay-Abaire Oscar pro EmilyFolker Bohnet, Alexander Alexy Otevřené manželstvíDario Fo, Franca Rame PitevnaDavid Drábek Poprask na laguněCarlo Goldoni RevizorNikolaj Vasiljevič Gogol RokenrolMiroslav Hanuš SaxanaM. Macourek, H. Franková, V. Vorlíček Sex pro pokročiléMichele Riml Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočinyMichele Riml Starci na chmeluBlažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála Šíleně smutná princeznaFrantišek Vlček, Bořivoj Zeman Štíři z únoraMiroslav Krobot, Marika Šoposká Tři grácie z umakartuMichaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová Vánoční koledana motivy Charlese Dickense VěraPetr Zelenka VlaštovkaGuillem Clua Vše o mužíchMiro Gavran Vše o ženáchMiro Gavran VysavačPatrik Hartl Vzpomínky zůstanouBernard Slade

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY divadla Studio DVA:
Pondělí – Neděle od 15:00 do 19:00 hod.

(v případě dřívějšího představení pokladna otevřena hodinu před jeho začátkem)

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2024 © Studio DVA divadlo