Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Polibek
26. 5. 2020

HRAJEME – JSME S VÁMI

Divadlo Studio DVA se rozhodlo opět otevřít. Od 1. do 24. června je naplánováno patnáct oblíbených titulů. Zároveň však provozovatel uvádí, že hrát pro třetinu diváků, tak aby splnil vládní nařízení, je nerentabilní, neekonomické a dlouhodobě neudržitelné. Chce tím však dát svým divákům vědět, že to nevzdali a hercům a technickému personálu, který je na produkcích finančně závislý, možnost vydělat si.

Pro sál na Václavském náměstí připravili náhradní program. Původně plánované inscenace přesouvají na nové podzimní termíny. Stávajícím divákům však možnost zhlédnout nový program nabízí. „Věřím, že jsme se rozhodli správně a pevně doufám, že lidé přijdou a podpoří nás. Zároveň bych rád poděkoval všem divákům za podporu, kterou nám po dobu pandemie vyjadřovali, ať už tím, že si nechávali vstupenky na náhradní termíny a nechtěli vracet vstupné, či nás podpořili finančně, anebo tím, že sledovali naše online přenosy JSME S VÁMI.“, říká producent divadla Michal Hrubý.  

Hrát zatím musí za zvýšených hygienických předpisů a požadovaných norem, tzn. zejména pro menší počet diváků. Do velkého sálu se tak vejde pouze 239 lidí, přičemž kapacita divadla je 615 míst. Z tohoto důvodu nemůže divadlo aktuálně zařadit do programu všechny své hry, zejména pak velké (nákladné) inscenace a muzikály. Hrát nebude v kamenném divadle ani pro seniory a děti. Svoji Malou scénu ze stejného důvodu otevře až v září.

Co se týče letních scén na Vyšehradě, na Tvrzi Divice a ve Vítězné, které divadlo provozuje v rámci již 17. ročníku Metropolitního léta hereckých osobností, doufá, že dojde k rozvolnění a vše proběhne již podle plánu. První diváky mají přivítat 10. června 2020. Na 15. června je pak připravena česká premiéra komedie Petera Quiltera Duety s Monikou Absolonovou a Filipem Blažkem.

TZ_Hrajeme_JSME.S.VAMI_StudioDVAdivadlo

Nejbližší představení

So. 27. 11. - Studio DVA divadlo

Vánoční koleda

18:00

Ne. 28. 11. - Studio DVA divadlo

Vánoční koleda

15:00

Ne. 28. 11. - Malá scéna

Tak já letim!

19:30

Ne. 28. 11. - Studio DVA divadlo

Vysavač

Přesunuto z 2. 5. 2021
20:00

Po. 29. 11. - Malá scéna

Vánoce ve staré Praze

17:30

vyprodáno
Program

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY divadla Studio DVA:
Pondělí – Neděle od 15:00 do 19:00 hod.

(v případě dřívějšího představení pokladna otevřena půl hodinu před jeho začátkem)

 • Partner
  divadla
 • Hlavní
  mediální
  partneři
  TV Prima Právo Radiožurnál
 • Mediální partneři Radio City Marianne Vlasta
 • Děkujeme Luxor

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2021 © Studio DVA divadlo