Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

JSME S VÁMI

ONLINE z divadla Studio DVA

JSME S VÁMI bylo poprvé uvedeno 12. března 2020. Všechny epizody byly vysílány živě na facebookovém profilu divadla a poté uloženy na youtube kanále. Programovou náplň tvoří především talkshow, ale i koncerty nebo také speciální divadelní představení. Mezi hvězdnými hosty se objevují taková jména jako Monika Absolonová, Bob Klepl, Jan Kraus, Ivana Chýlková, Jan Cina, Eva Holubová, Patrik Hartl, Zlata Adamovská, Berenika Kohoutová, Petr Štěpánek, Jitka Schneiderová, Iva Pazderková, Dana Kolářová, Marta Vančurová, či Radka Fišarová a mnoho dalších.

Od prosince 2020 vznikaly v rámci našich on-line aktivit také večerníčky pro dospělé v podání Boba Klepla a jeho rodinného loutkového divadla s názvem EHM BEHM

V březnu 2021 jsme nabídku našich mimodivadelních aktivit rozšířili o pořad Přestávka: Petr a Lucie. Pravidelný čtrnáctideník Lucie Pernetové a Petra Pěknice z jeviště divadla Studio DVA nabídl v audio podobě pohled do hereckých šaten, resp. přinesl tipy našich kolegů na výlety, dobré jídlo a především skvělé knihy, které stojí za přečtení. Druhá a třetí série, vysílané měsíčně od září 2021, pak byly zaměřeny na rozhovor s hereckou osobností, ale také na zajímavé povídání o vybraném představení našeho divadla. Díky stoupající oblibě se od září 2023 můžete těšit na čtvrtou sérii. 

Pokud chcete být informováni o všech akcích divadla Studio DVA, můžete se ZDE přihlásit k odběru newsletteru.