Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

JSME S VÁMI

ONLINE z divadla Studio DVA

JSME S VÁMI bylo poprvé uvedeno 12. března 2020. Všechny epizody jsou vysílány živě na facebookovém profilu divadla a poté uloženy na youtube kanále. Programovou náplň tvoří především talkshow, ale i koncerty nebo také speciální divadelní představení. Mezi hvězdnými hosty se objevují taková jména jako Monika Absolonová, Bob Klepl, Jan Kraus, Ivana Chýlková, Jan Cina, Eva Holubová, Patrik Hartl, Zlata Adamovská, Berenika Kohoutová, Petr Štěpánek, Jitka Schneiderová, Iva Pazderková, Dana Kolářová, Marta Vančurová, či Radka Fišarová a mnoho dalších.

Začátky vysílání jsou vždy v klasických 19:00 hod. Děkujeme, že i přesto, že jsou přenosy zdarma, využívají diváci možnosti zakoupit si dobrovolné vstupenky.

Od prosince 2020 vznikají v rámci našich online aktivit také večerníčky pro dospělé v podání Boba Klepla a jeho rodinného loutkového divadla s názvem EHM BEHM.

Nejsme televize, jsme divadlo a chceme především hrát.  Nicméně pevně věříme, že humor, který vám tímto přinášíme alespoň on – line přispívá ke zlepšení nálady a prožití příjemných večerů ve společnosti našich hvězd.

Pokud chcete být informováni o všech akcích divadla Studio DVA, můžete se ZDE přihlásit k odběru newsletteru.