Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

JSME S VÁMI

ONLINE z divadla Studio DVA

JSME S VÁMI bylo poprvé uvedeno 12. března 2020. Všechny epizody jsou vysílány živě na facebookovém profilu divadla a poté uloženy na youtube kanále. Programovou náplň tvoří především talkshow, ale i koncerty nebo také speciální divadelní představení. Mezi hvězdnými hosty se objevují taková jména jako Monika Absolonová, Bob Klepl, Jan Kraus, Ivana Chýlková, Jan Cina, Eva Holubová, Patrik Hartl, Zlata Adamovská, Berenika Kohoutová, Petr Štěpánek, Jitka Schneiderová, Iva Pazderková, Dana Kolářová, Marta Vančurová, či Radka Fišarová a mnoho dalších.

Začátky vysílání jsou vždy v klasických 19:00 hod. Děkujeme, že i přesto, že jsou přenosy zdarma, využívají diváci možnosti zakoupit si dobrovolné vstupenky.

Nejsme televize, jsme divadlo a chceme především hrát.  Nicméně pevně věříme, že humor, který vám tímto přinášíme alespoň on-line přispívá ke zlepšení nálady a prožití příjemných večerů ve společnosti našich hvězd.

Od prosince 2020 vznikaly v rámci našich on-line aktivit také večerníčky pro dospělé v podání Boba Klepla a jeho rodinného loutkového divadla s názvem EHM BEHM

V březnu 2021 jsme nabídku našich mimodivadelních aktivit rozšířili o pořad Přestávka: Petr a Lucie. Pravidelný čtrnáctideník Lucie Pernetové a Petra Pěknice z jeviště divadla Studio DVA nabídne v audio podobě pohled do hereckých šaten, resp. přinese tipy našich kolegů na výlety, dobré jídlo a především skvělé knihy, které stojí za přečtení. Těšit se můžete i na rozhovor s hereckou osobností a pro ty, kteří si rádi hrají, je připravena soutěžní audioukázka. 

Pokud chcete být informováni o všech akcích divadla Studio DVA, můžete se ZDE přihlásit k odběru newsletteru.