Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Osoby a obsazení

Fanny Briceová: Monika Absolonová
Nick Arnstein: Roman Zach
Eddie Ryan: Michal Slaný
Florenc Ziegfeld: Ladislav Frej
Paní Briceová: Lenka Termerová
Paní Strakoschová: Jana Krausová
Paní O’Malleyová: Jana Stryková
Tom Keeney: Petr Pěknic
John, Tenor: Ondřej Izdný
Emma: Kristýna Nováková
Mimsey: Petra Kosková
Polly: Lucie Novotná
Bublina: Athina Langoská
Tanečníci: Tomáš Böckl, Max Dolinský, Pavel Klimenda, Kristína Martanovičová, Lucia „Ginger“ Molčányiová, Lukáš Daňha Vilt
Off stage: Lenka Audolenská, Martin Davídek, Linda Fikar Stránská, Jaroslava Kunická Halamová, Jan Karez, Karel Korsa, František Pytloun, Radek Seidl, Tereza Zelinková

Nastudování rolí pro případ zastoupení:
Paní Briceová: Athina Langoská
Paní Strakoschová: Lucie Novotná, Linda Fikar Stránská
Paní O’Malleyová: Petra Kosková
Mimsey, Polly: Linda Fikar Stránská, Tereza Zelinková
Bublina: Linda Fikar Stránská 

 

Orchestr

Dirigent: Kryštof Marek, Miloš Krejčí
Housle: Michael Romanovský, Anna Romanovská, Gabriela Vermelho, Dana Jelínková, Ludmila Budínská
Violoncello: Šimon Marek, Daniel Petrásek
Kontrabas: Tomáš Zeman
Saxofony, klarinety: David Fárek, Martin Plachý, Pavel Škrna, Tomáš Remek, Tomáš Hustoles, Martin Mynařík, Jiří Šindelář, Markéta Smejkalová, Robert Mitrega, Vojtěch Pacák
Horna: Jaroslav Secký, Miroslav Kubíček, David Prchlý
Trumpeta: Vratislav Bartoš, Pavel Hromádka, Lubomír Jurníček, Michal Němec
Trombon: Bohumil Bydžovský, Josef Pospíšil, Martin Houserek, Jakub Žídek, Karolína Šteflová, Magda Jedličková
Klávesy: Sára Marková Bukovská, Andrea Vavrušová
Perkuse: Markéta Mazourová, Miroslav Vytiska
Bicí: Markéta Podhajská, Pavel Razim, Jan Kabát

 

Autoři a inscenační tým

Hudba: Jule Styne
Texty písní: Bob Merrill
Libreto: Isobel Lennart
Původní námět: Miss Lennart
Překlad: Jiří Josek

Režie: Ondřej Sokol
Hudební nastudování: Kryštof Marek

Scéna: Adam Pitra
Kostýmy: Kateřina Štefková
Choreografie: Angeé Klára Svobodová
Asistent choreografky: Lukáš Daňha Vilt 
Asistentka hudebního nastudování, sbormistr, korepetice: Sára Marková Bukovská
Sound design: Karel Mařík
Light design: Petr Olša
Videoprojekce: Jaromír Vondrák
Make-up artist: Lucie Lišková
Asistent režie: Ondřej Izdný
Asistentka kostýmní výtvarnice: Tereza Hrzánová
Produkce: Petra Stránská 

Inspice: Alena Kočová
Zvuk: Karel Mařík
Světla: Jiří Holý, Matej Svitač
Projekce: Martin Sochůrek
Jevištní technika: Jiří Procházka a spol.
Garderoba a rekvizity: Barbora Svobodová, Martina Podolská
Vlásenky a líčení: Jana Zahradníčková, Kristina Karmazinová

Výroba dekorace: Sedldekor Hořátev
Osvětlení dekorace: Miroslav Holub
Výroba kostýmů: Illa & Partners s. r. o., Roman Dobeš, Zdena Kosová, Zdena Novotná, Tereza Aulická
Instalace projekční techniky: SCREENRENTAL, s. r. o.

Producent: Michal Hrubý