Novinky e-mailem

Pro přihlášení k odběru newsletteru vyplňte níže svoji e‑mailovou adresu a odešlete.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

LesVěraVzpomínky zůstanou

Hrát si a hrát – Vánoční koncert

TERMÍNY

22. prosince v 11 hod. a 14 hod. na Malé scéně

23. prosince v 11 hod. a 14 hod. na Malé scéně

Interaktivní zábavný koncert s živou kapelou a zpěvačkou Kristýnou Peterkovou a hudebním skladatelem a akordeonistou Kájou Maříkem. Program pro děti a jejich (pra)rodiče.

Na vánočním koncertě zazní mimo jiné známé koledy jako Půjdem spolu do Betléma, Pásli ovce Valaši, Nesem vám noviny, Tichá noc, Narodil se Kristus pán, Štědrej večer nastal a písně z autorského CD Škola písničkou. Objevte v sobě talent pro zpěv, rytmus, nebo hru na hudební nástroj a užijte si společný adventní čas na Malé scéně.

Délka koncertu: 60 min

Vhodné pro děti od 5 do 11 let.

www.skolapisnickou.cz

Hrát si

 

KRISTÝNA PETERKOVÁ  (česká zpěvačka)

Začínala jako zpěvačka v rockových kapelách (Sinnocence, Skeletor, Moonflower, KGF), ale do hudebního světa pronikla zejména roku 2005 jako účastnice finále 2. řady soutěže Česko Hledá Superstar, kde postoupila do finálové TOP10. Vzápětí u firmy EMI vydala své debutové album Dobrý náhody. Autorem skladeb a producentem byl její tehdejší partner a nynější manžel hudební skladatel a akordeonista Karel Mařík. Roku 2009 s Davidem Kollerem nazpívala ústřední píseň k filmu Veni, vidi, vici nazvanou Out of time. Ve stejném roce na album AB 50 – A tribute to Aleš Brichta, vydaném na počest Aleše Brichty, nazpívala píseň Půl století. Se svým mužem – hudebním skladatelem Karlem Maříkem rozjela v roce 2012 zábavně naučný hudební projekt pro děti “Škola písničkou”, který motivuje děti k hudbě a zpěvu, rozvíjí jejich talent a prostřednictvím autorských písniček zpestřuje výuku hudební výchovy na desítkách základních škol po celé republice. Vyšlo i stejnojmenné CD & DVD a v září 2013 se konal velký koncert v pražské Lucerně. Roku 2014 se vrátila do šoubyznysu druhým sólovým CD s názvem Rodokmen. Připravuje nové CD “Antistress”, které vyjde během roku 2019. Vystudovala VŠ Policejní Akademii v Praze. Je maminkou syna Josefa (2017). Je sestrou úspěšné autorky Biokuchařek Hanky Zemanové.

KAREL MAŘÍK (autor hudby a muzikant)
herci_marik

Akordeonista, hudební skladatel a producent. Vystudoval Státní konzervatoř v Praze, obor akordeon a klavír. Na akordeon hraje od tří let, ve čtyřech měl první koncert, v roce 1979 zvítězil na mistrovství Evropy ve hře na akordeon v kategorii do 15 let. V hudebním světě je vyhledávaným odborníkem, podílel se zhruba na sedmdesáti CD, odehrál přes dva tisíce koncertů u nás i ve světě, spolupracoval s Danielem Landou, Bárou Basikovou, Petrem Kolářem, Michalem Pavlíčkem, Annou K., s kapelou Lucie. Složil hudbu k filmům, seriálům i k divadelním představením. Dlouhodobě spolupracuje s lídrem skotské kapely Nazareth Danem McCaffertym, hudebně produkoval novou verzi legendárního hitu „Love hurts“ (2011) či akustický koncert Dana McCaffertyho v Praze v Malostranské besedě v roce 2012. Je také autorem hudby a hudebním producentem svého připravovaného sólového CD (vychází v celosvětové distribuci v říjnu 2018). Se svou ženou – zpěvačkou Kristýnou Peterkovou rozjel v roce 2012 zábavně naučný hudební projekt pro děti „Škola písničkou“, který motivuje děti k hudbě a zpěvu, rozvíjí jejich talent a prostřednictvím autorských písniček zpestřuje výuku hudební výchovy na desítkách základních škol po celé republice. Složil a produkoval hudbu k celovečerním filmům – „Czech Made Man“ (2011) a „Veni, Vidi, Vici“ (2009), k seriálu TV Prima „Ošklivka Katka“ (2008), k hudebnímu představení „Příběhy dobrého vojáka Švejka“ v Divadle Hybernia v Praze (2008). Složil titulní píseň pro finále TV show Česko hledá Superstar (2005) a titulní píseň pro celovečerní český film „Stůj, nebo se netrefím“ (1997).

 

Nejbližší představení

St. 16. 1. - Studio DVA divadlo

Misery

19:00
19:30
vyprodáno*
Čt. 17. 1. - Studio DVA divadlo

Les

19:00
Čt. 17. 1. - Malá scéna

Vzpomínky zůstanou

19:30
vyprodáno
Pá. 18. 1. - Studio DVA divadlo

Moje tango
ODPOLEDNÍ MATINÉ

15:00
vyprodáno*
Program
* Zbývají poslední volná místa - volejte 222 222 598

Kontakt

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1

Pokladna
pondělí-neděle: 11:00-19:00
tel. 222 222 598

Kontaktujte nás

Studio DVA divadlo
pasáž Paláce Fénix
Václavské nám. 56, Praha 1
Tel. 273 139 147

Navigace

Divadlu na míru Studio GAT
Copyright 2019 © Studio DVA divadlo